Niedziałające w pełni programy pocztowe


(anka skakanka) #1

Dobry wieczór...

Nie wiem czy dobrze wybrałam temat.... Pewnie znów zostanę "obstrofowana",- ale nie umiem sobie sama poradzić z problemem. Pracuję od tygodnia nad uruchomieniem dwóch programów pocztowych. The Bat.. i mój ulubiony IncrediMeil. Zainstalowane...skonfigurowane po odwiedzinach dziesiątek stron z poradami i nie działają w pełni. Odbierają pocztę bez zarzutu. Kłopot polega na tym, że nie udaje mi się jej wysłać. Dziesiątki razy sprawdzałam czy właściwie zaznaczyłam uwierzytelnianie...dokonuję próby wysyłki i...porażka. IncrediMeil jest (jak zdążyłam zauważyć) jedynym tak graficznie atrakcyjnym programem. Przecież gdyby istniała jakaś nieznana mi blokada w PC nie mogłabym odbierać listów. Tak przynajmniej to rozumiem. Nie potrafię także skonfigurować odbioru i wysyłki poczty z portalu "gazeta". Bardzo proszę bardziej doświadczone koleżanki i kolegów o pomoc w rozwiązaniu problemu. [-o<

anka skakanka


(maku13) #2

Link do instrukcji: http://serwisy.gazeta.pl/Odnowa/0,87357,4782564.html#28

Pozdrawiam.


(anka skakanka) #3

Dziękuję..... Wyczerpująca, jasna, dokładna instrukcja :smiley: Jesteś wielki maku13. Jutro robię reinstalkę i próbuję walczyć od nowa. Muszę dopiąć swego :stuck_out_tongue: Po prostu muszę.

anka skakanka


(anka skakanka) #4

maku13 :frowning: - Nie działa. Poza tym w The Bat nie mam SSL tylko TLS i nie wiem czy to-to samo. Jeśli nie-nie będę miała możliwości odbieranie poczty z gazety tym programem. :frowning: :frowning: . Ale dzięki :slight_smile:

anka skakanka


(Tompyk) #5

Spróbuj użyć bezpieczne na zwykłym porcie STARTTLS


(maku13) #6

Powiedz mi anka skakanka , dlaczego uparłaś się na The Bat-a bądź Incredi Mail-a? Jest wiele innych klientów pocztowych, np: klik. Ja osobiście polecam najprostrze: Thunderbird, Outlook Express bądź Outlook.

Pozdrawiam.


(anka skakanka) #7

Dzień dobry... :smiley:

Topyciu...- dziękuję spróbuję...

maku13.....-po prostu The Bath-a mi polecono a jeśli chodzi o IncrediMeil sam przyznasz, że nie ma cudniejszej grafiki. List na papeterii aż "pachnie" kobiecością i emocjami. A przecież jestem kobietą (sprawdzałam-mama mówi mi Anka). :stuck_out_tongue: Ponieważ uważam, że powinno się słuchać bardziej doświadczonych spróbuję mi poleconego "klik" :smiley: . A teraz biorę sie do reinstalki. Jakiś "babol" tnie mi mojego ukochanego kompika i trzeba się go jak najszybciej pozbyć. Dzięki wszystkim pozdrawiam.

anka skakanka