Niedziałający Kingston DTI/4GB w laptopie

Mam problem i nie potrafię sobie z nim poradzić, może ktoś mi pomoże.

Kupiłam laptopa Fujitsu Siemens z systemem operacyjnym Windows Vista Basic a za jakiś czas Kingstona DTI/4GB niestety laptop nie wykrywa go. Dopomina się sterowników których w fazie końcowej i tak nie znajduje. Na stacjonarnym komputerze owszem i pod XP też, niestety Vista go nie widzi:( Może ktoś mógłby mi pomóc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

a masz sterowniki pod vistę??

wszystkie inne urządzenia USB działają typu myszka czy aparat wieć raczej są

z tego co zobaczyłem to jest problem pod vistę z tym DTI/4GB . Szukam sterowników === moment

będę bardzo wdzięczna :slight_smile:

jak na razie niestety nic…niestety muszę na dziś kończyć jeśli nikt Ci nie pomoże jutro się odezwę .

ok, dzięki

Jeśli pendriv nie może znaleść sterowników , niech poszuka sterowników w folderze " Windows " Visty

Ja taki problem rozwiązuje u kolegi w ten sposób, że wkładam pendriva i Vista go nie widzi. Po czym uruchamiam kompa ponownie i wtedy już go Vista widzi. Dziwne ale tak to wygląda…

Nestety nadal nic nie mam :frowning: Kingston nie znajduje sterowników w folderze Windowsa Visty i też nie czyta go po ponownym uruchomieniu a więc nadal stoję w miejscu i proszę o pomoc.

  1. Podłanczasz Pendriva

  2. Zaznaczasz " Odszukaj i zainstaluj sterowniki

  3. Przeszukaj kom. w poszukiwaniu sterowników [zaawansowane]

  4. Przeglądaj

  5. Zaznaczasz Windows i dajesz OK

  6. Kikasz " Dalej "

Jeśli po zainstalowaniu sterowników pamięci nie będzie w Kom. ,wyjmij i włuż ponownie.

Może pojawić się okno ze trzeba ponownie zaistalować sterowniki , daj anuluj

Pojawi się okno , daj Enter