Niedziałający komputer - pomocy

WITAM WSZYSTKICH. Mam dosyc duzy problem z kompem ! Kupiłem wczoraj kompa i niechce sie zalaczyc wogóle! nie drgnie nawet jeden wentylator swieci sie tylko wyswietlacz na obudowie ! Sprawdzalem czy cos zle nie podpieli na plycie ale “power”, “reset” wszystko jest podpiete idealnie ale nie da sie go zalaczyc !

plyta z gigabyte !

musze jechac z tym na gwarancje ale chce znac wasza opinnie na ten temat !

Z Gory Dzieki Za Posty!

Chyba masz źle podpięty albo nie działający zasilacz, oddaj go najlepiej tam gdzie kupiłeś niech naprawiają

Może umarł zasilacz.

Wyjmij wtyczkę zasilającą 230V z zasilacza i włóż,zobacz na włącznik na zasilaczu.

Podociskaj wtyczki i elementy kompa.

Wyjmij główną wtyczkę zasilającą 20/24 pinową i połącz spinaczem przewód czarny z zielonym i powinien ruszyć zasilacz.

I jak gwarancja to najlepiej serwis.

sproboj podlaczyc pod inne gniazdko z prądem, jak nic nie da to jedz niech naprawia… sam nie grzeb no powiedza ze tu juz ktos grzebal i my tego nie bedziemy naprawiac na gwarancji … albo powiedza ze sam zepsules

zasilacz jest nowiuski z “huntkay” a wszystko podociskalem !

zreszta zasilacz dziala bo obudowa swieci (wyswietlacz) !

wottson proszę zmienić tytuł na konkretny i powywalć zbędne ozdobniki - święta się skończyły i choinki są wspomnieniem. O błędach nie wspomnę…

“Monczkin” mam nadzieje ze teraz jest dobrze ?

Wentylator na zasilaczu się kręci,to wtedy zasilacz działa.

Serwis.

Nie baw się, jeżeli komp jest nowiuśki na gwarancji szkoda zachodu, jeszcze coś zrąbiesz :wink:

wiecie nic w nim nie robilem jak jedynie podpiolem GF 6600GT ! Faktem jest ze wentylator w zasilaczu sie nie kreci wiec macie racje to padl zasilacz! Podlaczylem kompa najpierw bez karty i tez sie nie odpalil co mnie zdziwilo no ale postanowilem wpiac karte graficzna i tez sie nie odpalil

Dzieki wszystkim…

Złączono Posta : 26.01.2006 (Czw) 20:26

Dziekuje wszystkim za pomoc !

Jednak to nie zasilacz lecz wlacznik w nowiutkiej obudowie za 229zł byl walniety !

wielkie dzieki…