Niedziałający touchpad

Witam! Posiadam laptopa firmy Toshiba. Jakiś czas temu bawiłam się z ograniczeniem uruchamianych programów przy starcie systemu. Niestety zauważyłam, że po wyłączeniu któregoś z nich przestało działać przewijanie na krawędzi touchpada. Jak udało mi się ustalić było to spowodowane wyłączeniem Synaptics Pointing Device Driver. Po ponownym włączeniu go przewijanie nadal nie działa. Macie może jakiś pomysł jak to naprawić? 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi, 

pozdrawiam. :slight_smile:

 

Uruchom msconfig a w nim zaznacz Uruchamianie normalne.

Opcje konfiguracji płytki dotykowej TouchPad znajdują się na stronie właściwości płytki dotykowej TouchPad. Aby otworzyć stronę właściwości:

Melle23 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Kiedy próbuję wejść w ustawienia myszy wyskakuje mi taki oto komunikat:

 

s41bw5.jpg

 

Nie umiem się za bardzo połapać jakie opcje mam wybierać na stronie, którą mi podawaliście, ale zaraz jeszcze raz na spokojnie spróbuję do tego podejść.

Edit: Na stronie już się połapałam. Póki co ściągam nowy sterownik.

Edit2: Już wszystko zrobione, wszystko śmiga jak należy, dziękuję za pomoc. :slight_smile: