Niedziałający USB? :/

Mam plyer mp3 i gdy go podłączam do USB to on w ogóle nie reaguje(ten mp3 plaery i USB tez:) ) no i zainstalowalem różne sterowniki do tego USB i też nic, za mp3 player’em bylem u kolegi go sprawdzić i u niego tez ten player nie działa choc USB na pewno ma sprawne. No i w koncu bylem z tym … player’em w serwisie i mi powiedzieli że jest sprawny.Ja juz po prostu nie wiem co mam robic. POMÓŻCIE…

Ale jaki to jest (może nazwe podasz)?

A Kabelek może jest nie teges sprawny i być może sterów za dużo i jest jakiś konflikt.

Kabelek jest chyba sprawny skoro serwis nic z nim nie zrobil, za duzo sterow? watpie, moze jest inny powod?

Pytanie podstawowe powinno brzmieć: Czy w ogóle masz włączone porty USB?

tak

Jeżeli u kolego nie działa to najprawdopodobniej samo urządzenie jest uszkodzone. Propopnuję zanieść do inego serwisu.

Zainstaluj sterowniki do USB z płytki. Czy są jakieś sterowniki dołączone do samego playera?

do playera nie ma, z plytki juz instalowalem i nic, i ciekawe do jakiego innego serwisu, bo sprzet kupilem w media markt i tam go zanosze do serwisu.

Tam to się znają jak świnia na gwiazdach za przeproszeniem. Jak kupujesz sprzęt to nalezy go kupować w porządnych sklepach, a nie w marketach itp. dziadostwie.

Podaj producenta i model playera.

ale oni ponoc to wysylaja pozniej z media do serwisu, moze poprosic ich zeby wyslali do innego??

Zazwyczaj sklepy oddają uszkodzony towar do hurtowni lub wyznaczonego przez nią serwisu.

Co to za model odtwarzacza?

Bez komputera działa?

Jaki system operacyjny na komputerze?

Niektóre odtwrzacze wymagaja systemu Windows 2K/XP oraz jakiegoś specjalnego programu.

Jeżeli nie działał od samego początku to muszą go wymienić na nowy miałeś czas 3 dni na to aby go wypróbować , markety nie wysyłają do serwisów tylko ich pseoudofachowcy sprawdzają sprzęt jeżeli jest uszkodzony to sprzedają po zaniżonych cenach. Jeżeli odbierałeś sprzęt po nibynaprawie to podpisujesz protokół odbioru sprawnego sprzętu , sprzęt powinnien być sprawdzony w obecnosci twojej i wydającego. Jeżeli przekroczyłeś okres 3 dni na sprawdzenie a nie minęło jeszcze 10 dni od zakupu to możesz im go zwrócić jako sprawny sprzęt skoro oni twierdzą że jest sprawny.

Zbych1, oddac im a oni co daj mi nowy czy jak, z tym playerem jest cos nie tak, u mnie nie dziala, u kolegi tez nie dziala a jeszcze u innego kolegi dziala, mam w nim radioktore tez nie dziala oddam im go i co, mam zazadac nowego??