Nieefetywne przeszukiwanie w eMule

Mam chyba problem z ustawieniami przeszukiwarki eMule. W poprzedniej wersji po wpisaniu na przykład “John - Love System” (oddzielone myślnikiem) otrzymywałem bardziej dokładne wyniki. To znaczy wykonawca o imieniu lub nazwisku John oraz tytuł utworu ze słowami Love System. Obecnie wyszukiwarka nie reaguje na myślnik pomiędzy wykonawcą a nazwą piosenki i wyszukuje wszystko, co zawiera słowa: John, Love, System. W ten sposób otrzymuję zlepek może i bardzo popularnych utworów, ale nie sposób znaleźć unikalnych nagrań, na których mi zależy.

szukając ustwaiasz szukanie na co?? na Global, Server itd.??

Na Globalny Serwer, bo na zwykłym Serwer otrzymuję już całkowite ogólniki. Tam wyskoczy Madonna, Jennifer Lopez itp., więc w ogóle tego nie stosuję. A ja szukam starych nagrań unikalnych, w których najczęstsze słowa to: love , baby, want you… Wówczas nie ma szans na odszukanie staroci.

Ogólnie przy eMule 46 wyszukiwarka akceptowała myślniki jako oddzielenie wykonawcy od tytułu. eMule 47 jest jakby mniej inteligentny. Ale podejrzewam, że można to w jakiś sposób ustawić.

Podaję przykład: Valentina - Ragazzo. To stare nagranie, którego szukam i wpisuję do wyszukiwarki. Powinien otrzymać co najwyżej 10 wyników, a zdarzało się, że żadnego. Tymczasem teraz otrzymuję ich mnóstwo np. Valentina Lupi - Fiore del Male lub Ornella Vanoni - Vai Valentina itd. itp. Wszystkie nagrania, które zawierają jakiekolwiek z wpisanych słów. Ale nie tego, co szukam.

Złączono Posta : 19.08.2006 (Sob) 14:53

Proszę nie odpowiadać. Znalazłem klucz. W nowym eMule dla dokładnego wyszukiwania należy - zamiast separatora (myślnika) - wpisać słowo AND (koniecznie dużymi literami, gdyż w przeciwnym razie zostanie potraktowane jako słowo szukane). Np. Kenny AND Julie-Anne. Wyszukiwanie będzie bardzo precyzyjne.

http://www.emule-project.net/home/perl/help.cgi?l=20&rm=show_topic&topic_id=716