Nieinwazyjne ciągnięcie kabli

Witam

Niedługo planuje podłączyć dodatkowe 2 głośniki tylne do subwoofera. Aby to zrobić muszę pociągnąć kable między podłogą a ścianą. Mam tam listwy. Czy jest jakiś sposób nieinwazyjny (żadnego wiercenia, wkręcania, kucia) żeby pociągnąć te kable?

Thx za porady

O jakie ciągnięcie kabli ci chodzi?

Bo wystarczy go tam położyć i jest spokój, jak za szafą to wcale nie przeszkadza.

A jeśli chcesz żeby to jeszcze jakoś trzymało się kupy i nie latało luźno to możesz spróbować silikonem lub takim klejem na ciepło z pistoletu (nie wiem jak to się nazywa) co kawałek do kantu listwy przytwierdzić. Są jeszcze takie korytka do kabli, ale je musisz przywiercić do ścian. Oczywiście mam nadzieje że nie masz paneli i takich plastikowych listw z “fabrycznym” korytkiem, bo je trzeba tylko śrubokrętem odsłonić :stuck_out_tongue:

Do mocowania do listwy możesz też użyć zwykłej,

plastikowej taśmy izolacyjnej. Co pół metra

przyklejasz cienki pasek i tyle. W handlu masz

dostępne różne kolory, co powinno ułatwić

odpowiedni dobór taśmy.

Nie wiedziałem że taśma izolacyjna jest w innym kolorze niż czarny :slight_smile: To ułatwia sprawę. Dzięki.

http://www.allegro.pl/item481404347_kpl … fv_ss.html

:o

myślisz że taśma wystarczy do listwy? może na początku będzie trzymać, ale ja wole jednak jej używać do izolowania kabli, a nie przyklejania listwy do ściany…