Niekompatybilność GG6 z PowerGG


(system) #1

Mam problem jak w temacie : chodzi dokladnie o wtyczkę Auto Status. PowerGG najnowsze nie zbyt dobrze działa z GG 6. Gdy np. ustawiam jako Auto Status text z Winampa to zamiast tekstu sloneczko zmienia mi sie z żółtego na czerowny i jako info: Niedostepny. Oczywiscie w takiej sytuacji jestem normalnie dostepny dla wszystkich. O so chozi???

Czy ktos miał taki problem?


(system) #2

Wiesz co mi też ne działa power gg na najnowszym gadu gadu. Moim zdaniem trzeba poczekać na nową wersję powera. Dziś ponownie go zainstalowalam i juz nawet sie nie wlaczyl.


(Maly 89) #3

Jest jush wersja testowa Power GG 1.6.1 ! Bez żadnych wtyczek!! Jest takze do niej (jak narazie tyle wiem) Inwiligator 1.6.1!

To wszystko znajdziesz:

http://www.gadu-gadu.org/test/modules/news/index.php?start=10&storytopic=0&storynum=10


(system) #4

Hejo

No właśnie... sciągnąłem sobie nowe GG6, odpaliłem przez Powera i... zobaczyłem baner. Sprawdzielm konfiguracje, ale... GG6 nie daje sie oszukac i mimo aktywnej wtyczki Bannerkiller wyswietla baner :slight_smile:

Ja chce nowe POwerGG :cry:


(system) #5

Niestety. Jesli chodzi o PowerGG, to są problemy. Najnowsze GG 6.0 Ma wprowadzone bardzo dużo zmian, i cały czas następują aktualizacje. Dlatego PowerGG Nie działa tak jak powinno. Mam nadzieje, a wiem że to nie jest takie proste. Że autorzy tej wtyczki wkońcu ukończą prace nad finalną wersją i wszystko będzie działać. 8)


(Siepet) #6

Treaz już weszła oficjalna wersja power gg. Działa bez zarzutów. Nie pamiętam adresu stronki. Poszukajcie na http://www.google.pl . Znajdzie Wam na pewno. PAPA. Pozdrafiam.


(system) #7

http://www.gadu-gadu.org :slight_smile:


(Siepet) #8

No właśnie o to mi chodziło. :-). PAPA. Pozdrafiam