Niekontrolowany upload i download

Witam. Jestem nowicjuszem w sprawach Hijacketa i mam problem…

Ostatnio dzieki waszemu forum udalo mi sie rozwiazac ok. 90% problemow zwiazanych z moimi “łączowymi” problemami… Od dawna obserwuję jak Neostrada wysyła i odbiera pakiety danych nonstop (bywa, że predkosc down. i upl.dochodzi do 10kb/s). Mam jednak dwie prosby. Otoz podczas skanowania hijacketa pojawilo mi się ok. 8 znakow zapytania i prosilbym o jakies informacje co do tych znaczkow…

Druga sprawa jest tez posrednio zwiazana z Hijacketem… Zauwazylem w Autostarcie aplikację o dziwnej nazwie Melg34… Uruchamia mi ona aplikację \mdmd z Windowsa… Proszę o wskazowki

LOG:

w trybie awaryjnym usun wpisy HJT a folder i pliki ręcznie

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

no i tu mam problem z pierwszą wymienioną lokacją, czyli

przy probie usuniecia recznego komunikat brzmi:

“Nie można usunąć svchost: Odmowa dostępu”

Co do pozostalych przez Pana “wycytatowanych” to mam watpliwosci: czy mam skasowac wszystkie, czy tylko te zaznaczone na czerwono?

Pozdrawiam

Czy robisz to, co Gutek napisał, w trybie awaryjnym? Masz usunąć pliki na czerwono, podane przez Gutka wpisy zaznaczasz w Hiajcku i klikasz na dole “fix checked” :slight_smile:

Jeśli plik nadal będzie stawiał opór, użyj ATF-Cleaner w trybie awaryjnym – wyczyści tempy. Jak nie pójdzie, wyrzucimy go inaczej…

udało się… wszystko jest teraz ok… log po tym

Bardzo dziękuję za pomoc. Na pewno polecę Wasze forum znajomym. Temat do zamknięcia.

log ok, ale daj jeszcze z Silent Runners