Niekontrolowany upload i download

(Kieloo) #1

Witam. Jestem nowicjuszem w sprawach Hijacketa i mam problem...

Ostatnio dzieki waszemu forum udalo mi sie rozwiazac ok. 90% problemow zwiazanych z moimi "łączowymi" problemami... Od dawna obserwuję jak Neostrada wysyła i odbiera pakiety danych nonstop (bywa, że predkosc down. i upl.dochodzi do 10kb/s). Mam jednak dwie prosby. Otoz podczas skanowania hijacketa pojawilo mi się ok. 8 znakow zapytania i prosilbym o jakies informacje co do tych znaczkow...

Druga sprawa jest tez posrednio zwiazana z Hijacketem... Zauwazylem w Autostarcie aplikację o dziwnej nazwie Melg34... Uruchamia mi ona aplikację \mdmd z Windowsa... Proszę o wskazowki

LOG:

(Gutek) #2

w trybie awaryjnym usun wpisy HJT a folder i pliki ręcznie

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

(Kieloo) #3

no i tu mam problem z pierwszą wymienioną lokacją, czyli

przy probie usuniecia recznego komunikat brzmi:

"Nie można usunąć svchost: Odmowa dostępu"

Co do pozostalych przez Pana "wycytatowanych" to mam watpliwosci: czy mam skasowac wszystkie, czy tylko te zaznaczone na czerwono?

Pozdrawiam

(Joan Sunshine) #4

Czy robisz to, co Gutek napisał, w trybie awaryjnym? Masz usunąć pliki na czerwono, podane przez Gutka wpisy zaznaczasz w Hiajcku i klikasz na dole "fix checked" :slight_smile:

Jeśli plik nadal będzie stawiał opór, użyj ATF-Cleaner w trybie awaryjnym – wyczyści tempy. Jak nie pójdzie, wyrzucimy go inaczej...

(Kieloo) #5

udało się... wszystko jest teraz ok... log po tym

Bardzo dziękuję za pomoc. Na pewno polecę Wasze forum znajomym. Temat do zamknięcia.

(Joan Sunshine) #6

log ok, ale daj jeszcze z Silent Runners