Niektore filmy avi nie dziają na wmp why? Win 7 x64

Witam, jak w temacie. Mam filmiki, które na WMP nie wyświetla się obraz, idzie tylko sam dźwięk. Pomimo tego, że w eksploatatorze w folderze plików mam podgląd. Odpalam Kmplayer i obraz idzie, ale sam Kmplayer nie działa, ani stop, ani pauza, właściwie to tylko w pasku zadań mogę zrobić “zamknij program”. Instaluje BS.Player, ściąga mi kodeki(których niby brakuje) i heh w ogóle mi nie działa, zwis programu. Ale konkretnie chodzi mi o WMP. Czemu nie działa? Wiem, że nie tylko ja mam taki problem. Na centruxp niby jest jakiś tam dział z poradami “najczęściej zadawane pytania” i tam jest “dlaczego mi nie działają filmy avi”, problem w tym, że ten link(niby do odpowiedzi) nie działa? Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Wiem, wiem to tylko RC, ale chciałem potestować :slight_smile:

Odinstaluj kodeki

Instalowałem już te kodeki, sorka nie napisałem o tym, zapomniałem. I tak nie działa.

Zapewne nie działa bo “kodeki firm trzecich” są blokowane w W7. Jeżeli upierasz się korzystać z WMP lub programu wykorzystującego do wyświetlania video silnika WMP, to tu koledzy rozmawiali o tym problemie.

Znaczy się już się przestałem upierać przy WMP, zainstalowałem VLC i gra i bucy :slight_smile: