Niektóre ikony zniknęły, pliki się nie otwierają

Witam, mam problem. Trzy dni temu włączyłem komputer. Z pulpitu zniknąły ikony. Z jednego folderu który miałem na pulpicie wyskoczyły jakieś ikony które teraz są na pulpicie i żadne aplikacje się nie otwierają np. Jak chce włączyć jakąkolwiek zainstalowaną rzecz(aplikacje które już były na komputerze też się nie otwierają). Na pasku zadań nie otwierają się aplikacje króre kiedyś się otwierały. Antywirus za 1 włączeniem był jeszcze ale po 2 dniach gdy chciałem sprawdzić czy wszystko jest już Ok. Też go nie było. Taka sama sytuacja była z przeglądarka na początku była na pasku zadań ale i tak jak na nią wszedłem to wyglądała jak bym ją 1 raz na tym komputerze włączył ( bez historii, nic zapisanego, po angielsku) Proszę o pomoc bo nie da się korzystać z tego komputera (teraz nawet przeglądarki nie mogę znaleźć, folderów też nie można tworzyć) A i jeszcze gdy 1 dnia był jeszcze antywirus przeskanowałem cały komputer i zrestartowałem go ale to nic nie pomogło .

Pobierz, uruchom i wyraź zgodę na scalenie z rejestrem:


Poprawiłem, już powinno dać się pobrać.

Nie rozumiem, poza tym nie mam jak ponieważ przeglądarka mi się nie otwiera

To spróbuj w trybie awaryjnym (jak nie masz jak pobrać na innym komputerze i przenieść na pendrive / DVD to spróbuj w Trybie awaryjnym z obsługą sieci):


Jak podejrzewasz że to jakaś infekcja to (potem ktoś najwyżej przeniesie temat do działu bezpieczeństwo):

A jak w trybie awaryjnym nie będzie można zrobić raportów to potraktuj systuacje jakby Windows nie startował:

https://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagnostyka-infekcji-na-niestartujących-windows/#entry179852


Może i z dyskiem jest problem i Windows ledwo się uruchamia: