Niektóre strony internetowe uważają mnie za bota

Witam. :slight_smile:

martina , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

Możesz dać zrzut tego obrazka? Na innej przeglądarce jest tak samo? Nie zmieniał Ci ktoś user agent Twojej przeglądarki? Sprawdź na innej przeglądarce  czy jest tak samo. Jeśli na innej będzie okej, sprawdź np. na twojeip.wp.pl jak się przedstawia przeglądarka, której używasz na co dzień.

 

Podaj jeszcze jakie urządzenie odpowiada za tworzenie sieci WiFi.

Nie wiem jak to się stało naprawdę ale problem nagle znikł. :o:O:O

Napisałem Ci że problem to twój dostawca internetu ale robal wykasował te posty. Zadzwoń do nich i powiedz jaki masz problem bo obawiam się że prędzej czy później on wróci. Przerabiałem identyczną sytuację.

Mam nadzieję, że nie. :frowning:

Jeśli problem sam minął, to może strona, która Cię blokowała zaktualizowała wpisy w swoich htaccess. Nie korzystasz z jakiegoś dodatku do zmiany user agent przeglądarki? Przeglądarka może się przedstawiać jako bot, aby omijać blokady dla użytkowników (wiele stron pozwala botom przeglądać zastrzeżone działy, aby mogły je indeksować). Może Twój dostawca przepuszcza ruch przez proxy i mogł mieć jakiś błąd w konfiguracji i jeśli ktoś to zgłosił mógł to poprawić. Dostawcy mają całe sieci pod jednym IP i nie jest to żaden DoS, ani DDoS inaczej NAT nie miałby sensu istnienia. Za NATem mogą być rozbudowane sieci LAN, składające się z wielu tysięcy komputerów. Jedyną wadą NAT jest to, że jeśli ktoś z tego samego IP dostanie bana, Ty też na tym ucierpisz. Być może, jeśli jesteś za NATem Twojego dostawcy, ktoś mógł korzystać z tej strony jako bot i IP zostało zablokowane. Zaś atak na serwer to bajki ze strony administratora.

Posty nie są wykasowane, są tu :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/zb%C4%99dna-dyskusja-t489521/#entry3119143