Niektórzy to się cenią... (Allegro)

Tak na poprawę humoru:

:laughing::laughing::laughing:

2 polubienia

A można prosić o linka do tej rewelacji?
Tak dla humoru :slight_smile:

Jest na zdjęciu widoczny numer aukcji przy tytule, wystarczy go przepisać w wyszukiwarce Allegro.

1 polubienie

Ciekawe. Pewnie nie umiem wyszukiwać 6692476663.
Nawet po nazwie baterii nic nie daje - “smallper” - bo właśnie na nią zwróciłem uwagę i na 1000 stron przedmiotów tego sprzedającego, - nie ma takiego z taką ceną.
Nie ma nawet w archiwum allegro.

@Bogdan_G
Masz tutaj:
http://allegro.pl/bateria-samsung-galaxy-s3-mini-i8190-eb-l1m7flu-i6692476663.html

Dziękuję bardzo za linka.
Okazuje się, że to nie wypadek z cegłą, tylko inny bezrozum.
Na innym forum pokazują allegro LOLe i nie dowierzałem

No i na dole ktoś załapał się na wiatrak. Myślałem, że kitują.

Ty, @Bogdan_G, jaki wiatrak :smiley:
Widać, że na akumulator do Samsunga tez ktoś się załapał.

Wentylator do obudów.
W komputroniku AAB Cooling Silent Jet Fan 12 Cena internetowa 25,90 zł.

Kołki - w jednym sklepie ponad 8 zł, a te same:

Ustawianie absurdalnych cen jest ostatnio dość częstą praktyką stosowaną w przypadku produktów, których sprzedający nie ma aktualnie “na stanie magazynowym” a nie chce wycofywać z oferty.
Informacja o ofertach kupna pochodzi z czasu gdy cena była “normalna”.

A czemu mają nie dawać? Skoro ludzie się na to łapią to niech płacą za głupotę.

1 polubienie

W prawie nie ma takiego pojęcia, że ktoś jest głupi. Znam przypadek, gdzie sprzedano coś wielokrotnie drożej, niż było to warte i skończyło się na sprawie w sądzie, zwrocie pieniędzy pokrzywdzonemu i certyfikatem dla sprzedawcy z 286kk.

1 polubienie

Taki miecz obusieczny :roll_eyes:

Każdy ma 14 dni na zwrot. Wystarczająco dużo żeby pójść po rozum do głowy. Zamiast sądu i zwrotu taka osoba powinna być publicznie wyśmiana jako nauczka i przestroga dla innych nie myślących.

1 polubienie

“Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.”

To tyle o twojej propozycji publicznego wyśmiewania.

Natomiast co do doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem:

“Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8 (w wypadku mniejszej wagi do lat 2).

2 polubienia

No to leć i zgłaszaj! Szkoda że ani troszkę nie zrozumiałeś mojego postu.

http://allegro.pl/podstawka-chlodzaca-laptop-chlodzenie-laptopa-i6063233887.html?fromVariant=5656302136 - 100 razy droższa bo już nie dostępna i zostało z 477 modeli?

Nie modeli, tylko sztuk i tak. To że sprzedający wystawił np. 500 sztuk, nie znaczy że tyle miał. Teraz poczeka aż przyjdzie kolejna paczka z Chin, zmieni cenę na “normalną” i będzie sprzedawała dalej.

Sprzedawca wystawia fakturę vat… Gdybym kupił taką podstawkę na firmę to coś czuję, że w ciągu tygodnia skarbówka przetrzepywałaby papiery moje i sprzedawcy :smiley:

Sprawdzić, jaki jest czas oczekiwania, zamówić wszystkie sztuki. Przesyłka nie dotrze - założyć sprawę w sądzie o odszkodowanie :smiley:

1 polubienie