Niema dzwieku po formacie

dziendobry potrzebuje pomocy od kogos cierpliwego:) mam laptopa po formacie do laptopa niebyly dolaczone zadne plyty ze sterownikami. potrzebuje pomocy od kogos cierpliwego poniewaz niejestem “znawca” tematu. dziekuje bardzo za pomoc

ps. nie posiadam polskich znakow angielska wersja xp

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

Podaj model laptopa.

Zastosuj tą poradę:

polski-uklad-klawiatury-anglojezycznym-windows-t123847.html

Dziękuję bardzo, mam jużpolskie znaki lecz dalej niewiem co zainstalować… Próbowale już istalować ze 3 rodzaje ratlink i nic…

Spróbuję ci pomóc ze sterownikami do dzwięku ale podaj jakiego masz laptopa, inaczej nie wiem jakich sterowników potrzebujesz.

laptop e-system tyle wiem… Widziałem że niektórzy piszą wiele danych na ten temat procesor karta itd. a ja niewiem zkąd to wziac… ztego co widze to będę również potrzebował stera do plyty głónej, jakichś mostków itd dzięki wielkie

Napiszę jeszcze raz, podaj dokladną nazwę laptopa (firma + model) inaczej trudno mi ustalić jakich sterowników właściwie potrzebujesz.

Mając te dane można na stronie producenta poszukać odpowiednich sterowników>

Pozdrawiam

firma e-system ale modelu nie wiem i niemam pojęcia zkad to wziąc…własnie patrzyłem na strone firmy i tam jest kilkadziesiąt rodzajów… może “aida” mi powie? tylko gdzie szukać?