Niemoge odtworzyć zadnych plików

nie moge odtworzyc zadnych plików z partycji niewiem czemu wszystkie kodeki zainstalowane prawidłowo tak jak zawsze instalowałem boje sie ze cos nakreciłem bo wczesniej robiłem cos takiego ze chciałem utworzyc drugie konto z ograniczeniami i wtedy poprzestawiałem ze niemozna było nawet na partycje wejsc i plików odtwarzac ,sformatowałem system i myskałem ze to cos da i nic niemoge ich odtwarzac prosze o pomoc

-z tego wszystkiego nie bardzo można wywnioskować -o co chodzi…

–jeżeli sformatowałeś partycję -to nic się nie da odczytać…

—jeżeli już -to troszeczkę jaśniej…

----nie zapominaj też o możliwości przywracania systemu…

no przywracałem wczesniej system i nic … a problem polega na tym ze nawet tych plików które były na dysku przed formatem niemoge odtworzyć np piosenek a te co sciągałem na nowo to moge bez problemu równierz niemoge ich skopiowac bo wywala takie cos :niemozna skopiowac :czegoś tam

sprawdz czy dysk nijest chroniony przed zapisem,uzywany itp.

niemoge nic kompletnie przenieśc z tych trzech pozostałych partycji a na wczesniejszym windowsie tez tak miałem tak skoncxzyła sie moja zabawa bo chciałem zrobić drugie konto z ograniczeniami ze niemozna plików odtwarzac itp ale mysłałem ze format rozwiaze ten problem lecz jednak nie nic to niepomogło…

to ktoś pomoże czy nieeee?? :confused:

Widzisz, maru1 delikatnie zwrócił ci uwagę, że (ja to powiem bez ogródek) napisałeś post niechlujnie i nic z niego nie idzie zrozumieć. Zresztą jak z przywracania chcesz wrócić część plików, to chyba tworzy obraz całości systemu i jego ustawień. Jak mówiłem, napisz post używając stylistyki, interpunkcji, gramatyki i prostej składni zdaniowej, aby uczynić swoje myśli czytelnymi dla innych.

juz se poradziłem z tym problemem,lecz musiałem sie długo grzebać w zabezpieczeniach i przełanczać takjakby władzę na kompie…