Niemożna otworzyć foldera

Witam moj problem polega na tym iz ja formatuje windowsa i odnowa instaluje [mam 3 partycje] to zaraz po instalacji instaluje service pack 1a i zeby zainstalowac to trzeba wyodrebnic plik i on sam sie wyodrebnia na 3 partycje a na tej partycji mialem 2 foldery. I jeden z nich moge nadal otwierac i zajmuje 4 giga a drugi jak chce odtworzyc pisze NIE JEST DOSTĘPNY I on zajmuje 0 mb a powinien zajmowac 7 giga. Ale jak dam na dysk wlasciwosci to wykrywa mi 11 giga czyli ten folder jest skoro zajmuje 7 giga. Robilem scandiskiem i te pliki w tym folderze krotym niemoge odtworzyc byly na scandisku pisalo: Odzyskano : i byly te pliki do ktorych niemam dostepu czyli wniosek jest taki ze one sa ale niemoge tego folderu otworzyc bylem w awaryjnym i tez sie nieda pomorze mi ktos? Ikiedys mialem inny dysk i bylo to samo wiec niebede chyba instalowalem tego dodatku ale jak moge odzyskac te dane ktore w gruncie rzeczy sa ! :cry: :cry: :cry:

Wez twardy dysk, idz do kumpla podepnij, i sprawdz czy u niego dziala. Mialem ten sam problem i nic nie pomagalo. Zgralem folder u kumpla na inna partycje, i smiga.

:arrow: Panel sterowania-> Widok-> odznacz Użyj prostego udostępniania plików(zalecane)

:arrow: documents and settings-> ppm na Twojej nazwie użytkownika -> właściwości -> udostępnianie: odznaczasz uczyń ten folder folderem prywatnym-> zastosuj-> ok

Jeżeli posiadasz Windows XP Home Edition to można wykonąć tylko w Trybie Awaryjnym

lub za pomocą komendy cacls

Ale nie ma tej opcji > odznaczasz uczyń ten folder folderem prywatnym-> zastosuj-> ok

folder może być uszkodzony, użyj drugiego sposobu :!:

jakiego masz XP :?: jaki format plików :?: