Niemożność dodania dwóch komentarzy pod demotem przez fb

(Marcinek6000) #1

Jeśli złe miejsce to przepraszam, ale nie znalazłem odpowiedniego działu na mój problem, być może dlatego, że się takimi nie zajmujecie, ale spróbuję. Otóż na demotywatorach można demota komentować w dwojaki sposób, z założonego tam konta, oraz z facebooka. Pewna panienka skomentowała tam pewnego demota właśnie w facebookowy sposób. W ten sam sposób odpowiedziałem jej na komentarz, a ona znów mi i wyszła poważna dyskusja. Jej komentarz stawia moją wiedzę w szarym świetle. Jednak mam multum argumentów na potwierdzenie swoich tez i udowodnienie, że ona się myli dlatego zrozumcie moją sytuację i zdenerwowanie kiedy się okazało, że nie mogę już jej odpowiedzieć. To tak jakbym przyznał jej rację i pogodził się z porażką:confused: a tam tyle głupot o mnie napisała. Po wysłaniu jej odpowiedzi komentarz się opublikował, ale już po odświeżeniu nie ma go tam. Znikł. Miałem już tak wcześniej z jednym, więc go sobie skopiowałem bo szkoda pisaniny, wklejam kilka razy i jest, ale po odświeżeniu znika. Myślałem, że za długi lub z powodu umieszczonego w nim linka mającego udowodnić moje słowa, dlatego odpowiedziałem innemu panu w tym samym wątku jednym zdaniem i bez linka, ale sytuacja jest ta sama. Co więcej wszystkie pozostałe wątki przyjęły moje komentarze, jednak w pozostałych mam tylko jeden komentarz tak jak i w tym wątku o który mi się głównie rozchodzi, bo dopiero drugi chcę tam wstawić. Wywnioskowałem więc, że nie można mieć dwóch komentarzy w jednym wątku, chyba, że się jest rozpoczynającym wątek, lecz po chwili zauważyłem, że pod innymi demotami są tacy którzy dołączając się do dyskusji mają więcej niż jeden komentarz. Też spróbowałem i jednak pod innymi też nie mogę dać dwóch komentarzy do jednego wątku. Tylko ja! Inni mają! Jak to możliwe? Dlaczego ja?