Nieodtwarza mi filmow na DVD

(Are24) #1

Kupilem DVD firmy SONY do telewizora. Nieodtwarza mi nagranego na komputerze filmu. Jest napis NO IMAGE NO AUDIO i nic sie nie dzieje... Wie ktos moze dlaczego?? Slyszalem ze to moze byc proglem ze film nie jest "zakonczony" (zakonczenie sesji). Prosze o pomoc w tej sprawie bo DVD bylo drogie a teraz jest dla mnie bezuzyteczne:P Dziekuje za pomoc!

(Sircoth) #2

A jakie rozszerzenie ma twój film nagrany na kompie??

(Are24) #3

.AVI , jeszcze dodam ze moje dvd to Sony DVP-NS78H ,a inne filmy nagrane rowniez na kompie tylko inny kolega nagrywal odtwarza normalnie bez problemow xD

(Sircoth) #4

A dokładnie jaki model tego DVD. Być może nie odtwarza jakiegoś kodeku choć bardzo w to wątpię. Może wina po stronie filmu. Możesz napisać jaki to film? Tak możemy strzelać na ślepo.

(Are24) #5

rozdzielczosc taka sama jak w tych filmach ktore odtwarza... czy moze byc wina tego "zakonczenia"??

(Sircoth) #6

Prawdopodobnie tak. Skoro DVD pisze

to albo wadliwy film albo płyta. Co do rozdzielczości to raczej bez różnicy. Rozumiem, że film jest nieoryginalny i na CD.

(Are24) #7

Dobrze rozumiesz... Film i plyta nie sa wadliwe poniewaz dzialaja na kompuetrze:P tylko na tym dvd niedziala;/