Nieodtwarza mi filmow na DVD

Kupilem DVD firmy SONY do telewizora. Nieodtwarza mi nagranego na komputerze filmu. Jest napis NO IMAGE NO AUDIO i nic sie nie dzieje… Wie ktos moze dlaczego?? Slyszalem ze to moze byc proglem ze film nie jest “zakonczony” (zakonczenie sesji). Prosze o pomoc w tej sprawie bo DVD bylo drogie a teraz jest dla mnie bezuzyteczne:P Dziekuje za pomoc!

A jakie rozszerzenie ma twój film nagrany na kompie??

.AVI , jeszcze dodam ze moje dvd to Sony DVP-NS78H ,a inne filmy nagrane rowniez na kompie tylko inny kolega nagrywal odtwarza normalnie bez problemow xD

A dokładnie jaki model tego DVD. Być może nie odtwarza jakiegoś kodeku choć bardzo w to wątpię. Może wina po stronie filmu. Możesz napisać jaki to film? Tak możemy strzelać na ślepo.

rozdzielczosc taka sama jak w tych filmach ktore odtwarza… czy moze byc wina tego “zakonczenia”??

Prawdopodobnie tak. Skoro DVD pisze

to albo wadliwy film albo płyta. Co do rozdzielczości to raczej bez różnicy. Rozumiem, że film jest nieoryginalny i na CD.

Dobrze rozumiesz… Film i plyta nie sa wadliwe poniewaz dzialaja na kompuetrze:P tylko na tym dvd niedziala;/