Nieoficjalny Service Pack Windows 98SE

(Dwajs) #1

Czy warto go instalowac? Jakie macie odczucia? Słyszalem takie opinie ze raczej instaluje sie go na czystego Windowsa , mojego instalowalem z miesiac temu. Wiec instalowac czy nie ? :slight_smile:

(Zbych ) #2

raczej nie instaluj , system potem troche świruje (niestabilny) dłużej sie załancza i wyłancza , a po deinstalacji jest jeszcze gorzej ze stabilnością

(fiesta) #3

Chyba mówisz o SP do win XP.

Chcesz instaluj, ale robisz to na własne ryzyko.

Aczkolwiek ja nie słyszałem że by miał jakiekolwiek działanie destrukcyjne, zresztą jest u nas na Vortalu, więc na pewno administracja go przetestowała, i jak by było coś z nim nie tak instalka na pewno by się u nas nie pojawiła.

Zresztą poczytaj opis i komentarze na vortalu:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … #komentarz

a na pewno dowiesz się czegoś więcej :slight_smile:

(Zbych ) #4

Oj fiesta coś chyba nie czytałeś wszystkich opini pod linkiem który podaleś , a administracja też coś słabo testowała , jednak niektórzy piszą że po instalacji SP do win 98se , system jednak nie jest niestabilny a niektórzy to wogóle nie mogli kompa uruchomoć.

(MarS) #5

Nie ma żadnych problemów, choć oczywiście jest wyraźne ostrzeżenie, że robisz to wyłącznie na własne ryzyko. Generalnie warto go zainstalować, jeśli postawiłeś system na czysto

(fiesta) #6

Zbych1 ja po prostu znam możliwości co poniektórych, którzy nawet banalną instalacje potrafią spieprzyć, a potem piszą bzdurne komentarze na Vortalu 8)

(Asterisk) #7

Mam zainstalowanego Sp na 98 i jedyną denerwującą

rzeczą jest konieczność odświeżania pulpitu w celu

uzyskania tła pod nazwami ikon czy folderów.

W przeciwnym wypadku nazwa jest otoczona czarną ramką

(Chomiczek83) #8

Service pack do windowsa 98 zwiększa jego stabilność Panowie i Panie…

Tylko trzeba go odpowiednio zainstalować…

Najlepiej tak jak było napisane wyżej - Na czystego windowsa :slight_smile:

Niektóre wersje win98 “dostając” service packa oczywiście “szaleją” :stuck_out_tongue: ale tych wersji jest niewiele :stuck_out_tongue: - jak zresztą win98 :stuck_out_tongue:

dlatego napisane jest że “instalujesz na własne ryzyko” :slight_smile:

(squeet) #9

A pokaż mi Service Packa, który po wgraniu u 100% użytkowników będzie się sprawował dobrze… :slight_smile:

Ta nieoficjalna wersja zaiwera fixy, ficzery i różne inne dodatki, na pewno przydatne i poprawiające stabilność systemu…

Ja u siebie zawsze instaluję ten dodatek jako pierwsza rzecz w nowym systemie