Nieoficjalny Service Pack Windows 98SE

Czy warto go instalowac? Jakie macie odczucia? Słyszalem takie opinie ze raczej instaluje sie go na czystego Windowsa , mojego instalowalem z miesiac temu. Wiec instalowac czy nie ? :slight_smile:

raczej nie instaluj , system potem troche świruje (niestabilny) dłużej sie załancza i wyłancza , a po deinstalacji jest jeszcze gorzej ze stabilnością

Chyba mówisz o SP do win XP.

Chcesz instaluj, ale robisz to na własne ryzyko.

Aczkolwiek ja nie słyszałem że by miał jakiekolwiek działanie destrukcyjne, zresztą jest u nas na Vortalu, więc na pewno administracja go przetestowała, i jak by było coś z nim nie tak instalka na pewno by się u nas nie pojawiła.

Zresztą poczytaj opis i komentarze na vortalu:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … #komentarz

a na pewno dowiesz się czegoś więcej :slight_smile:

Oj fiesta coś chyba nie czytałeś wszystkich opini pod linkiem który podaleś , a administracja też coś słabo testowała , jednak niektórzy piszą że po instalacji SP do win 98se , system jednak nie jest niestabilny a niektórzy to wogóle nie mogli kompa uruchomoć.

Nie ma żadnych problemów, choć oczywiście jest wyraźne ostrzeżenie, że robisz to wyłącznie na własne ryzyko. Generalnie warto go zainstalować, jeśli postawiłeś system na czysto

Zbych1 ja po prostu znam możliwości co poniektórych, którzy nawet banalną instalacje potrafią spieprzyć, a potem piszą bzdurne komentarze na Vortalu 8)

Mam zainstalowanego Sp na 98 i jedyną denerwującą

rzeczą jest konieczność odświeżania pulpitu w celu

uzyskania tła pod nazwami ikon czy folderów.

W przeciwnym wypadku nazwa jest otoczona czarną ramką

Service pack do windowsa 98 zwiększa jego stabilność Panowie i Panie…

Tylko trzeba go odpowiednio zainstalować…

Najlepiej tak jak było napisane wyżej - Na czystego windowsa :slight_smile:

Niektóre wersje win98 “dostając” service packa oczywiście “szaleją” :stuck_out_tongue: ale tych wersji jest niewiele :stuck_out_tongue: - jak zresztą win98 :stuck_out_tongue:

dlatego napisane jest że “instalujesz na własne ryzyko” :slight_smile:

A pokaż mi Service Packa, który po wgraniu u 100% użytkowników będzie się sprawował dobrze… :slight_smile:

Ta nieoficjalna wersja zaiwera fixy, ficzery i różne inne dodatki, na pewno przydatne i poprawiające stabilność systemu…

Ja u siebie zawsze instaluję ten dodatek jako pierwsza rzecz w nowym systemie