Nieograniczone rozmowy w play - jednorazowa usluga?

Korzystam od niedawna z Play a aktualna moja oferta to darmowe SMS i rozmowy w Play. Chcę zmienić tą usługę na nieograniczone rozmowy w Play jednak zaniepokoiła mnie informacja w nawiasie że mogę jeszcze włączyć 1 Czy to oznacza że ta usługa będzie działać przez 30 dni gdy pobierze mi z konta 10 zł i po tym terminie już nie będzie się dało jej ponownie włączyć?

Przechwytywanie__.JPG

Wg mnie raczej chodzi o to, że możesz włączyć jedną dodatkową usługę :stuck_out_tongue:

Wydaje mi się że jeśli włączę tą usługę i później wyłączę to już nie będzie można jej ponownie włączyć. Dobrze rozumie?

Nie, po prostu jak włączysz tą nie będziesz mógł włączyć następnych dopóki nie wyłączysz tej. Jednak lepiej niech się wypowie, ktoś kto to sprawdził ;]

Już tłumaczę na czym to polega…

Po włączeniu tej usługi przez 30 dni możesz rozmawiać bez ograniczeń ze wszystkimi w Play. I przez te 30 dni nie możesz drugi raz włączyć tej promocji…

Natomiast po 30 dniach, usługa zdezaktywuje się automatycznie i będziesz mógł włączyć ją ponownie i dalej rozmawiać ze wszystkimi w Play bez ograniczeń…

(możesz jeszcze włączyć 1) - to znaczy, że możesz mieć maksymalnie 1 włączoną taką usługę jednocześnie:))

Dzięki za odpowiedź, trochę ta informacja jak dla mnie jest myląca stąd zapytałem. Bo patrząc na to logicznie to wiadomo że nie można mieć takiej usługi kilka razy włączonej więc takowa informacja jest zbędna. Ale ok wytłumaczyłeś mi na czym to polega :slight_smile: