Niepokojące zachowanie systemu!


(Loczek__16) #1

Witam wszystkih serdecznie i proszę o pomoc!

Od piątku (19.09.08) system (Windows Vista Ultimate) zaczął sie dziwnie zachowywać , i w ogóle dzieją sie dziwne rzeczy!

Np.Otwieram przeglądarke (IE7) i wyskakują mi rózne reklamy,nie jednocześnie ale w pewnyh odstępach czasowych,nie są to normlane reklamy typu pop-up,otwierają sie w nowym oknie nawet jeśli nic nie robie to one wyskakują,naet jak zamkne IE to reklamy nadal sie pajawiają co jakiś czas.Druga sprawa to taka że wszystko zaczeło mi sie ciąć,doszło do tego że nawet jak slucham muzyki to ona sie tnie! Co pewien czas jest ,,zabijany" proces explorer.exe o wszystko mi znika ;/ rówież Ekslorator windows sie czesta zawiesza , a poza tym wolno pracuje i w efekcie wyskakuje mi komunikat że wystąpił bład i program zostanie uruchomiony ponownie,jest jeszcze cos:wczesniej nie mialem problemów z pisaniem teraz jest tak ze co 3-4 litera która jest wciskana nie pojawia sie na monitorze, chyba nie musze mówic jakie to jest uciążlwe ...

Są jeszcze inne powody do obaw ale niewiem czy jest sens je wszystkie wyspisywac.

Mam zainstalowany program Norton Internet Securit 2008,zaaktualizowałem go i przeskanowałem kompa ale nic nie wykrył,pobrał i zaintalowałem program Spyware Doctor,zrobiłem pełne skaowanie ale też nie pomogło tz program znalazł coś ale to nie było widocznie to.

Moj komputer to:

Procesor: Core 2 Quad Q6600

Ram: 2 Gb ddr2 800

Grafika: GeForce 8800 GTS 320/320

Plyta głowna: ASUS P5B

Za pomoc z góry dziekuje i pozdrawiam!


(fastman92) #2

Podaj log z HijackThis i ComboFix według tej istrukcji: viewtopic.php?f=16&t=36654

i tych zasad: viewtopic.php?f=16&t=253052


(Loczek__16) #3

Log z HijackThis:

http://wklejto.pl/10634

Log z ComboFix:

http://wklejto.pl/10635

Robiłem wszystko jak w instrukcji lecz wyszło tylko coś takiego ;( podaczas skanowania ComboFix uruchomił ponownie komputer,wyłączając komputer zrzucił pamięć wirtualną!