Niepoprawne wyświetlanie obrazu

witam

Jestem wlascicielem monitora marki LG FLATRON M227WDP-PC.Od wczoraj monitor dziwnie sie zachowuje. Przy ogladaniu filmów obraz sie spłaszcza i są widoczne 2 czarne paski na dole i na gorze . Co moze byc tego przyczyną?. Nie wiem czy to uszkodzenie monitora czy moze karty graficznej ? Co radzicie ? Próbowałem włączać film w wmp 11 i vplayer ale w kazdym z tych programow obraz jest dziwnie wyświetlany raz paski są większe raz mniejsze :confused:

ZASILACZ: OCZ STEAL THXSTREAM 2 600W LI PSU 80 PLUS

PROCESOR: Intel Core I5 2500K 3,3 GHZ LGA1155

PŁYTA GŁÓWNA: ASROCK P67 PRO3 DDR-1600 ATA3

PAMIĘĆ: DDR3 GOODRAM 4096/1333 CL9

DYSK: Samsung 1TB HD10SJ

KARTA GRAFICZNA: HIS ATI HD6850 1024 MB

MONITOR: LG M227WDP-PC

SYSTEM OPERACYJNY: WINDOWS 7 64 BITS

Jeżeli puszczasz avi’ki to normalne, że są pasy skoro film ma mniejszą rozdzielczość niż fhd. A jak już tak chcesz na cały ekran rozwalać film to sobie zainstaluj normalny program do filmów, czyli kmp i sobie w opcjach zaznacz “Pełny ekran(rozciągnięty)”:

problem w tym ze tak sie dzieje przy niektoch filmach w jakosci fullhd kiedy przelacze sie na tv i przerzucam kanaly niektore z nich maja normalne wyswietlanie a niektore wyswietlane sa z tymi pasami…

Trzeba było pisać od razu, że o kanały TV ci chodzi. Tak nadają to tak jest, leci film z pasami za chwile reklama i jeb, na całym ekranie (albo i nie) :lol:

nie chodzi mi tylko o kanały tv lecz o filmy full hd które oglądam na komputerze są male paseczki z góry i dołu a wcześniej tego nie było sam się kalibrował chodzi mi o cos takiego jak ogladam film full hd

003lje.jpg

004vfu.jpg

005dm.jpg