Niepoprawne wyświetlanie stron


(Silvervend) #1

Witam.

Na wstępie chcę powiedzieć, że nie wiem co powoduje mój problem, dlatego też nie wiem, czy to odpowiedni dział.

Mam problem z poprawnym wyświetlaniem stron na każdej przeglądarce i tylko na jednym z dwóch komputerów. Wygląda to tak, że strony się ładują bez praktycznie żadnego formatowania (sam tekst i linki w jednej kolumnie), kilka odświeżeń załatwia sprawę, ale to istna mordęga męczyć się tak z każdą stroną. Problem pojawia się zawsze przy pierwszym odpaleniu strony, a potem jak mu się zachce tak pokaże.

Znalazłem podobne wątki w internecie:

http://productforums.google.com/forum/# ... s_f_0grMyI

nie-prawidlowe-wyswietlanie-sie-stron-przegladarce-t495539.html

Nic nie działa. System jest po przywracaniu do ustawień fabrycznych, ale problem występował zarówno przed jak i po tej czynności.

Co robić?


(xyzzyx) #2
  • zdarza mi się czasem(rzadko)takie wyświetlanie. Zawsze pomaga odinstalowanie przeglądarki, koniecznie z odinstalowaniem ustawień użytkownika. Następnie ponowna instalacja przeglądarki. Oczywiście wcześniej wykonaj sobie kopię zakładek.

(Silvervend) #3

Problem jest od pierwszej instalacji każdej przeglądarki jaką testowałem (Chrome, Firefox, IE, Pale Moon), które też kilkakrotnie reinstalowałem. Nic nie pomaga.


(xyzzyx) #4

-nie tyle chodzi o reinstal, co o odinstalowanie ustawień użytkownika. Sama reinstalacja kompletnie nic nie daje. No chyba że Twój problem na czymś innym polega. Trudno się czego innego doszukiwać jeżeli jak piszesz występuje:


(Silvervend) #5

Nie jest to wina przeglądarki. Jak trochę pogrzebałem, to się okazało, że mam wzrosty pingu w różnych odstępach czasu przy pingowaniu routera do 200-500. Zwykle są to 2 lub 3 pakiety z rzędu. Dotyczy to tylko jednego komputera.