Niepoprawne wyświetlanie stron

Witam.

Na wstępie chcę powiedzieć, że nie wiem co powoduje mój problem, dlatego też nie wiem, czy to odpowiedni dział.

Mam problem z poprawnym wyświetlaniem stron na każdej przeglądarce i tylko na jednym z dwóch komputerów. Wygląda to tak, że strony się ładują bez praktycznie żadnego formatowania (sam tekst i linki w jednej kolumnie), kilka odświeżeń załatwia sprawę, ale to istna mordęga męczyć się tak z każdą stroną. Problem pojawia się zawsze przy pierwszym odpaleniu strony, a potem jak mu się zachce tak pokaże.

Znalazłem podobne wątki w internecie:

http://productforums.google.com/forum/# … s_f_0grMyI

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=206557

nie-prawidlowe-wyswietlanie-sie-stron-przegladarce-t495539.html

Nic nie działa. System jest po przywracaniu do ustawień fabrycznych, ale problem występował zarówno przed jak i po tej czynności.

Co robić?

  • zdarza mi się czasem(rzadko)takie wyświetlanie. Zawsze pomaga odinstalowanie przeglądarki, koniecznie z odinstalowaniem ustawień użytkownika. Następnie ponowna instalacja przeglądarki. Oczywiście wcześniej wykonaj sobie kopię zakładek.

Problem jest od pierwszej instalacji każdej przeglądarki jaką testowałem (Chrome, Firefox, IE, Pale Moon), które też kilkakrotnie reinstalowałem. Nic nie pomaga.

-nie tyle chodzi o reinstal, co o odinstalowanie ustawień użytkownika. Sama reinstalacja kompletnie nic nie daje. No chyba że Twój problem na czymś innym polega. Trudno się czego innego doszukiwać jeżeli jak piszesz występuje:

Nie jest to wina przeglądarki. Jak trochę pogrzebałem, to się okazało, że mam wzrosty pingu w różnych odstępach czasu przy pingowaniu routera do 200-500. Zwykle są to 2 lub 3 pakiety z rzędu. Dotyczy to tylko jednego komputera.