Niepoprawnie działający bluetooth

Witam.

Mam problem z połączeniem telefonu Motorola V3i z komputerem za pośrednictwem klucza Bluetooth. Sprawdziłem dwie wersje Bluesoleil, Windcomma. Niby wszystko ładnie się instaluje, adapter działa, bo zapala się w nim lampka. Bluesoleil pokazuje, że klucz bluetooth funkcjonuje prawidłowo, a jednak program nie znajduje mojego telefonu. Podłączałem adapter do wszystkich gniazd USB, zrobiłem nawet świeżą instalkę Windows XP SP3. Na komputerach z Windows XP SP2 połączenie działa bez problemu. Wie ktoś z Was, gdzie tkwi problem? Czyżby wadził SP3? Wyczytałem już w pomocy MS, że po premierze SP2 również były problemy z Bluetoothem. A może problem tkwi gdzie indziej?

Zadam może głupie pytanie , ale …

U mnie w domu jest 3 fony i wszystkie działają ok ale przed wysłaniem czegokolwiek jest konieczna również konfigóracja telefonu - masz tam wszystko dobrze ustawione?

No to rzeczywiście głupie pytanie :smiley: ale ok. Wszystko jest dobrze. Z innymi komputerami przez ten sam adapter i tą samą wersję Bluesoleil wszystko śmiga. Wg mnie to przez SP3. Jakieś zabezpieczenie dodatkowe. Może niech się wypowie ktoś, kto używa BT z SP3.