Niepoprawnie wyświetlona strona w Mozilli


(Jsawinski) #1

Mam taki problem. Otórz nie wyświetla mi sie poprawnie strona na http://www.millenet.pl/?lang=PL kiedy chce się zalogować do Millnet https://www.millenet.pl/osobiste/Defaul ... geID=pl-PL

Poprawnie jest tylko w przeglądarce IE.

Jak rozwiazać problem?? Dzieki za podopowiedzi :slight_smile:

Mam Mozilla Firefox 0.9


Zmiana tytułu

Asterisk


(boczi) #2

Tak to jest, tak czy siak IE jest najpopularniejsze, ale i tak nie czyni to żadnego wytłumaczenia. Zapoznaj się ze stroną http://www.osiolki.net . Znajdziesz tam wszystko, co dotyczy Twojego zapytania.


(Monczkin) #3

ja mam werse Firefoxa 1.0 i strona się wyświetla poprawnie


(Dragonlnx) #4

Zainstaluj nowszą wersję !


(lazikar) #5

Strona wyświetla się jak najbardziej poprawnie. :!:


(Sterne) #6

Moja wersja Fx to 1.0, strona główna owszem, wyświetla się poprawnie (oprócz tego, że kilka flashów chce ściągać się na dysk), ale strona logowania (o którą chodzi Jaśkowi) ma prawidłową zawartość jedynie po zmianie UA na na IE.

Nie posiadam konta w tym banku, więc nie mogę tego zweryfikować, ale z komentarzy tutaj wynika, że może nie wystarczyć prosty User Agent Switcher. Jakby nie było, warto zaznajomić się z zawartością ostatniego linka i wypróbować. W ostatniej kolejności, nie zaszkodzi zmiana na najnowszą wersję przeglądarki, choćby ze względów bezpieczeństwa, poza tym, w wersji 1.0 zostało dodane akceptowanie paru nie do końca zgodnych ze standardami rzeczu typu IE-only (nie wymienię, bo nie pamiętam).