Niepoprawny LOg Silent

a jka zrobic zeby bylo dobrze wszytsko zrobione… i jeszce raz: co z tymi nazwami.?? cchem zmienic nzawe Mp3 i nie moge…

Złączono Posta : 24.01.2006 (Wto) 14:30

tomi sie pokazuje:

screenshot10cc.jpg

Ściągamy linkowany wyżej plik na dysk. Plik podwójnie klikamy. Daj mi screena jak wyglada ten twoj plik sciagniety

Jaki Link… podaj go… naprawde nie wiem o co tu chodzi juz… sa niepoprawne logi… nie moge zmienic nazwy Mp3…: :confused: co tu robic.?

Daj mi screna co sciagnoles na pulpit! !!

a co malem sciaganc ??

Złączono Posta : 25.01.2006 (Sro) 16:32

Sciagnoalem to… to jets zapsiane w Notatniku: Calyc zas to sciagam i to samo sie pokazuje

screemshot16ne.jpg

Nie masz mi pokazywac notatnika tylko to co zapisales na pulpicie! !!

Tak jest zapisany skrypt… ale co dalej.?

Pokaz mi screen tego scryptu - bo cos nie wierze

Nie moge zrobic,poniewaz gdy chcem zrobic to zamiast tego obiektu co chem zrobic w screena wyskakuje mi screen paska MENU.Wiec nie wiem jak to zrobimy. !!

Złączono Posta : 25.01.2006 (Sro) 20:59

Teraz gdy cchem pobrac LOGA SILENT na dysk to nie pobiera mi tylko odrazu pokazuje mi Skrypt ten długi…:(:?

Sluchaj jak sciagnoles na pulpip Silenta powinienes widziec Silent Runners mam starego kompa i nie zrobie screena ale pokaz mi tapete swoja co masz na pulpicie

To co jestna środku to Silent…: Zauwaz ze gdzie mam WINAMP Całosc jest takie 3 w nazwie…

to po tym jak zrobielm to co bylo napsiane w tamtych linkach…


Zmiana na linka - rozjazd forum

Asterisk

To nie jest silent :mrgreen:

masz zrobic tak - SilentRunners.vbs jak masz myszke najedz nia na linka kliknij prawym przyciskiem myszy i zapisz ten scrypt jaki Sielnt - sam nazwe taka zaproponuje :stuck_out_tongue:

to teraz zapisalem to co wczesniej dawalem Wiadomosc Silent w Notatniku. Forma tego zapisu to Notatnik. Wiec nie rozumiem…

Nie zapisales tego co mowilem, moze ktos zapiasc mnarzedzie silenzt i pokazac jak wyglada, aj nie moge tworzyc jpeg-ow! !!

Dajcie screna koledze Silenta

To nie notatnik! !!

naprawde robie tak jest napisane najezdzam i prawym zapisuje na dysk i pojawia mi sie to:

screenshot28hi.jpg

jak masz otworz za pomoca musisz zmienic. Mowilem poczytaj na SE jest temat: Po kliknięciu na VBS następuje prośba o wskazanie programu otwierającego lub program otwiera się w Notatniku - http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989 i link nie wiem jak moge inaczej wytlumaczyc

okej.Zapisalem na dysk>prawym klika>otwórz za pomoca-Notatnika-aplikacja word pad-I… Tak jak pisze otwieram to w Notatniku i pojawia mis ie to co u góry podawalem

i pisze znalsc tam Plik o rozszezeniu VBS nie moge znalesci tego pliku…

na BB… tylko to mam…:

screemshot10gk.jpg

Złączono Posta : 25.01.2006 (Sro) 22:45

Przepraszam nie na BB tylko na V…

Złączono Posta : 25.01.2006 (Sro) 23:17

znalazlem to: Windows Script…(moze to to.?)

screenshot10ui.jpg

Złączono Posta : 25.01.2006 (Sro) 23:56

Czyli nici z logów Silent… trudno sie mówi… a co z tymi nzwami.?? w screenie jest pokazany ze gdy mam napsiany wianmp całosc to jest napisane winamp ca3osc.(gdy chcem zmienic nazwe mp3 pojawia sie komunikat podany wyzej poprzednich postach)

bez komentarza

Nic juz nie kumam.:frowning: