Nieporadność nad wydajnością systemu

Już nie wiem co!!było na ten temat dużo postów próbowałem różnych stron o optymalizacji, ale nic nie pomaga.Start systemu jest taki wolniutkiiii

ta belka przy stracie chodzi 21 razy niedawno robiłem formata . Próbowałem już teoretycznych porad typu :"wyłącz wszystko w msconfig, przeczyść rejestr wklej loga czy nie ma syfu"itp.Czy mieliście taki problem i czy mieliście jakieś przypadki tylko nie takie miętolone jak napisałem.Wiem że większość ma tki problem ale wkurza mnie to że jak sie chce dobrze to g*****

Daj logi, przeczyść rejestr, zrób defragmentacje dysku, może masz gdzieś masz wirusa na którejś partycji, najlepiej poformatuj wszystkie partycje i podziel dysk jeszcze raz z pod instalacji windowsa. Jak to nie pomoże wina leżeć może po stronie sprzętu może jest jakiś konflikt

napewno czyściutki

czy dysk masz podłączony jako primary/master :?:

a cuż to takiego

start-> uruchom-> devmgmt.msc

Kontrolery IDE ATA/ATAPI-> Podstawowy kanał IDE-> Ustawiania zaawansowane (podaj screena)

Edit:

LOG :ok:

jak się robi screena?

Klawisz Print Screen.

Poźniej jakiś program graficzny/przeglądarka graficzna i wklej/CTRL+V.

no i wrzucić trzeba np. na imageshack.us

są jeszce jakieś sposoby (oprucz reinstalacji systemu)

jeśli nic nie pomaga spróbuj to co napisałem na początku jak dalej będzie to samo to wina sprzętu

no jeszcze nie formatowałem , format chyba wszystko zakończy definitywnie.ale naprawde tylko format pszyspieszy niedoskonały system pana Billa