Nieprawidłowe działanie i częste restarty explorera


(Vizatrix) #1

Od jakiegoś czasu mam duży problem z komputerem. O ile dobrze pamiętam jest to spowodowane przedobrzeniem w programie CCleaner podczas czyszczenia rejestru i usuwania 'zbędnych' procesów uruchamianych podczas startu systemu. Mianowicie wszystkie ikonki w explorerze, tj. na pulpicie, w folderach, oknach, wszelkie miniaturki są niewidoczne, można przeczytać jedynie nazwy plików. Poza tym często resetuje mi się proces explorer.exe no i ładowanie samych okienek w systemie zajmuje całe wieki, a normalnie jest to przecież ułamek sekundy. Nie mam problemów z samymi programami, przeglądarkami i grami - oprócz nieco wolniejszego czasu ładowania chodzą w miarę normalnie. Kolejną sprawą jest brak interakcji z przyciskiem WIN7 w pasku start (również nie widać skrótów ikon). System nie wykrywa także żadnych urządzeń USB, pendrive czy przenośnych dysków twardych.

Poniżej zamieszczam logi z OTL'a:

http://wklej.org/id/624755/

http://wklej.org/id/624756/


(Agatonster) #2

vizatrix ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Vizatrix) #3

Zero pomysłów, czy za długie logi i nikomu nie chce się przeglądać?


(Spandau) #4

Zastanawia mnie to

Dlatego z podłączonymi urządzeniami przenośnymi użyj USBFix z opcji Listing instrukcja [http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekc ... 74#entry74](http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekcja-zbior-narzedzi-usuwajacych/page p 74#entry74) pokaż raport na forum

Trochę mało miejsca na dysku


(Vizatrix) #5

Problem z urządzeniami USB został rozwiązany - są one wykrywane i działają.

Raport z USBFixa: http://wklej.org/id/627299/

W dalszym ciągu jednak nie rozwiązałem pozostałych problemów, czy ma ktoś jeszcze jakieś pomysły, czy został mi tylko format?


(Spandau) #6

Proszę wykonać pełny skan Malwarebytes http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html Jak program coś wykryje pokaż raport na forum