Nieprawidłowe wywołanie łącza VxD do urządzenia 3,

Po włączeniu kompa w trybie awaryjnym czasie instalacji pojawia mi się taki napis:

“Nieprawidłowe wywołanie dynamicznego łącza VxD do urządzenia 3, usługa B. Konfiguracja systemu Windows nieprawidłowa. Uruchom ponownie Instalator Windows, aby usunąć problem. Naciśnij klawisz, aby kontynuować…” , następnie po ok. 30 sek. komp sam mi się wyłącza.

Co może być przyczyną tej awarii w przełożeniu na język polski :wink: ?

Jak ją usunąć i na czym dokładnie polega uruchomienie Instalatora Windows?

heh a co tam jest nie po polsku :smiley: .I dlaczego tak bardzo zależy ci na uruchomieniu kompa w trybie awaryjnym ?? aha podaj jaki windows XP czy 98 ?

Windows 98. Pod trybem normalnym wyświetla mi się krytyczny wyjątek związany z tym VxD i komp sam mi się wylacza, więc sprobowałem pod trybem awaryjnym i to samo :frowning:

mozesz ten plik przywrocic start=>uruchom sfc

http://komputery.katalogi.pl/temat20326

poczytaj to! !!

Dzięki neeo za linka! :slight_smile: Boobbyy opisuje problem, który ja właśnie miałem.

Poradziłem sobie w ten sposób: z komputera kolegi (bo moj komp wylaczal sie sam nawet w trybie awaryjnym, a na tym kompie nie mam nawet cd-romu) z płytki instalacyjnej Win98 zgrałem na dyskietke 6 plików z rozszerzeniem vxd opisywanych przez Boobbyy (1MB, w sam raz starczyło :slight_smile: ) . Nastepnie uruchomilem swojego kompa w DOS-ie i skopowałem te pliki do C:WINDOWSSYSTEM, i to wszystko, teraz działa jak to cudo! :smiley: Dzieki wszystkim

Ile sie naczytalem co trzeba zrozbic… O sciaganiu plikow… Dyskietkach bootowych itd…

Wystarczylo poruszyc pamieci w slotach, bo cos niekontaktowalo. I teraz wszystko chodzi jak burza! !!