Nieprawidłowy start....?

Mam taki problem z moim kompem… Gdy go odpalam to ostatnio coraz częsciej w czasie uruchamiania się komputer zawiesza sie w pewnym momencie… Po prostu jakby zatrzymywał uruchamianie. Nie mogę wtedy nic zrobic tylko RESET i ponowna proba uruchomienia, ktora zazwyczaj juz jest poprawna.

Komp nie ma wirusow, scandisk itp nic nie pomaga. Win XP SP2

Co robic??

Daj logi. Niektórzy się nimi zajmą

Kaj w którym momencie się zatrzymuje :?: już po zalogowaniu czy jeszcze w czasie uruchamiania systemu :?: Od kiedy masz te problemy - co wtedy zmieniałeś. Daj loga z HijackThis. :slight_smile:

Ciekawe jak może dać loga, skoro komputer nie chce mu się uruchomić :slight_smile:

Kaj, jeśli naprawdę chcesz skorzystać z tego programu, musisz włączyć tryb awaryjny w Windowsie XP, naciskając klawisz F8 przy rozruchu. Wyświetli ci się menu i wybierz “Tryb awaryjny z obsługą sieci” czy coś takiego. Pobierz program, sprawdź nim system i wyślij tutaj log.

Moja porada: Ja nie korzystam z tego programu i ty też możesz usunąć problem ręcznie. Najpierw przejdź w sposobie opisanym powyżej do tego menu i wybierz “Tryb awaryjny” (bez obsługi sieci). Gdy uruchomi ci się twój Windows (zapewne zdziwi cię jego “awaryjny” widok, ale to szczegół) wybierz “Start” i “Uruchom”. Wpisz w pole msconfig i z listy “Uruchamianie” sprawdź programy podejrzane, obciążające system i powyłączaj je. Uruchom ponownie komputer. Jeśli znowu złapie zawiechę, powtórz mój sposób jeszcze raz i powyłączaj inne włączone programy. Jeśli system operacyjny uruchomi się poprawnie, zrób to samo i włącz jeden program, który wcześniej wyłączyłeś i znowu uruchom ponownie komputer. Wiem, że to ciężka praca, ale może przynieś spore sukcesy.

Daj znać o swoich postępach. :smiley:

pieciaks może czytaj co piszą inni … :sciana:

Kaj jak się uda włączyć to daj ten log o który prosiłem oraz podaj temp. podzespołów. :slight_smile:

pewnie siedziało się na stronie z crackami?

master_zonk6 : od tego komp sie nie wiesza :x

Kaj : log z hijackthis, sproboj w trybie awaryjnym, chyba ze wiesz co robic to mozesz wlaczyc komputer w trybie awaryjnym poprzez funkcje “krok po kroku” czyli uruchamiajac wszystko recznie - zatwierdzajac co ma byc uruchomione.

Osobiscie wydaje mi sie ze chlodzenie na procku Ci pada.

Ehh, sorry Myszak. Masz rację. Widocznie wypadło mi to z głowy albo niedokładnie przeczytałem… :?