Nieregularne przerwy w dostepie do neta

Witam serdecznie! !!

Problem polega na tym ze mojemu kumplowi “coś” skutecznie ogranicza dostęp do neta. Ma nierugalarne przerwy w dostępie kilka w ciągu dnia. Myśle ze jest to jakis syf. Z tego co mówił skanował kompa mks virem online ad-warejednak problem nadal wystepuje. Dodam jeszcze ze ma neta z NTL - dostawca Angielski. Prosze o pomoc Z góry dzieki za wszystkie posty. Oto log do sprawdzenia:

sorry za ot

Arturro jezeli uzywa NTL’a to dlaczego ma jeszcze AOL’a zainstalowanego??? Najgorsze ze tego syfu to strasznie trudno sie pozbyc

u mnie NTL smiga az milo, moze zamiast laczyc sie z mogdemem przez USB, podlaczy go przez sieciowke - w sumie to jest zalecane przez NTL (no i mniej obciazony procek)

Folder usuń ręcznie będąc w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Masz wiele zbędników w autostarcie dlatego proponuję przejrzeć temat "ZBĘDNIKI " w autostarcie.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Witam! !!

Oto logi z kompa mojego kumpla

"hijackthis"

"Silent Runners"

Dodam jeszcze, ze przy zamykaniu systemu na kompie u kumpla, zamykaja sie jakies dziwne procesy z niedokonczonych sesjii programu. za cholerke nie wiem co to jest: Oto ich nazwy :

CDirectory Chenge Watching Helper We…

ccAppi end now

Co to sa za procesy, i jak sie tego pozbyc?? Z góry dziekuje za wszystkie posty.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu możesz pokazać nowy log z silenta.