Niesamowita praca graficzna

Niesamowita praca graficzna wykonana w photoschop’ie

Ktory z was tak potrafi? ;D

podawaj linki do źródła

Super, praca, ładna dziewczyna, tylko że zęby ma strasznie żółte :smiley:

Amazing :o Ludzie potrafią :smiley:

Nom super to zrobił

Osz Ty… koleś ma talent. A zobaczcie jego inne prace… niesamowite są :shock:

ale wy naiwni jesteście, to jest scarlet johanson a gość przerysowywał ze zdjęcia. Fakt ze talent ma, ale od podstaw tego nie zrobił.

Omg. To trzeba miec talent :wink:

haha co to zmienia ze przerysowal kontury?

To zmienia, że mi nie imponuje. Mój kolega zrobi ci tak samo realistyczne rysunki zwykłymi kredkami, a do tego potrafi stworzyć coś niesamowitego z wyobraźni. Poza tym chyba nie jesteś tak naiwny zeby sądzić ze on tak szybko maluje? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja nie mówie ze mi sie to nie podoba, koleś ma talent ale juz nie mozna mówić ze jest jakimś maestro. Wśród prawdziwych artystów nie wzbudziłby emocji.

on nie maluje szyko - tylko jest przyspieszone, bo komu by sie chcialo ogladac to 3h :slight_smile:

lol. Kredkami a w photoshopie to chyba jest różnica.Kredkami potrafi malować 4 letnie dziecko.Chodzi o to jak ten koleś opanował ten program. Kiedy ja próbuje coś nabazgrolić na kompie to jakoś mi nie wychodzi zgrabne poruszanie myszką więc ja podziwiamtego ziomka.

Ale fakt faktem że ładne.

On raczej używał tabletu

E tam … to jest lepsze !!

heh ale z was naiwniacy… tak jasne. koleś tą panienke przy pomocy myszki malował :smiley: taaak oczywiście…

wprawna ręka + Tablet i można robic cuda, bo na pewno myszką to nie jest robione…

Ale ty jesteś Yintieligjętnty… :roll: Kolega o którym mówie narysuje ci zwykłymi kredkami gotycką katedrę z głowy, 4 letnie dziecko tak robi?. O czym ty w ogóle mówisz, co ma piernik do wiatraka. Nie masz najmniejszego pojęcia.

Tak zgrabne poruszanie myszką w photoshopie - lol