Niespodziewany restart:/

mam problem:/ gdy jestem w necie moj komp czesto sam z siebie sie restaruje. w szczegolnosci zdarza sie to gdy sciagam jakis wiekszy filmik lub program. myslalem ze moze sie przegrzewa ale to nie to. komputer jest dosc nowy i ma duzo pamieci wiec to tez odpada. mam nowego antywirusa(Norton AntiVirus) ale moze to jest jakis robak czy cos w tym stylu, ktorego nie wykrywa. sam nie wiem co mam zrobic. najbardziej wqrzajace jest to ze nie moge sciagac filmikow, chociaz mam dosc szybkie lacze:/ POMOZCIE!!

może procesor sie przegrzewa lub wirus

Pan Bóg wie, co robi! :twisted:

Filmików się nie ściąga! :twisted:

Po pierwsze witam na Forum.

Jeśli komputer jest nowy to oddaj go do servisu a oni ci wyjaśnią.

problem z przegrzewaniem sie procesora raczej odpada, bo wylaczylem programik idpowiedzialny za to i nadal nic :? moze wirus, chociaz to jest malo prawdopodone bo caly czas aktualizuje antywirusa

no dobra, problem ten jest nie tylko wqrzajacy przy sciaganiu filmow :smiley:

a nawet jezeli bym chcial to robic to i tak nie moge :stuck_out_tongue:

Wklej tu loga z Hijack’a i będziemy wiedzieć, na czym stoimy! :stuck_out_tongue:

rowniez witam;)

tyle ze komputer byl skkladany przez znajomego informatyka i raczej chcialbym ten problem sam rozwiazac bo ow koles mieszka w wawie:/

Post 2

pewnie ze bym wkleil gdybym tylko wiedzial o co chodzi :smiley: gdybym “siedzial” w kompach to pewnie sam bym rozwiazal ten problem i nie musialbym radzic sie Was:P

ja też tak miałem (komp też nowy), ale odkryłem, że gdy usunąłem niektóre kodeki (przy plikach AVI, MP3, WMV, ASF komp sam sie resetował !!

Zapoznaj się z tym

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Zrób loga i tu go wklej, sam nic nie kasuj - czekaj na instrukcje! 8)

dzieki

Przypuszczam, że masz Windows XP więc wyłącz funkcję “Automatycznie uruchom ponownie”

Start - Panel Sterowania - System i zakładka Zaawansowane, wejdź w Uruchamianie i Odzyskiwanie i tam odhacz przy “Automatycznie uruchom ponownie”.

Zobaczysz czy automatyczne restarty będą się powtarzać, jeśli tak to duże prawdopodobieństwo zawirusowania kompa.

Poza tym napisz czy to jest tylko wtedy, gdy jesteś w Necie?

Pozdrawiam :okulary:

no zrobilem tak jak radziles Golden i zobaczymy czy to pomoze. a komp sie restartuje tylko gdy jestem w necie:/

p.s. wielkie thx za wszelkie wskazowki! moj qmpel mi poleci to forum i widze ze mial racje=)

Usuń

O9 - Extra button: Related - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Show &Related Links - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm

O16 - DPF: {1D6711C8-7154-40BB-8380-3DEA45B69CBF} (Web P2P Installer) –

O16 - DPF: {A17E30C4-A9BA-11D4-8673-60DB54C10000} (YahooYMailTo Class) - http://us.dl1.yimg.com/download.yahoo.com/dl/installs/yse/ymmapi_416.dll

Networking.exe

http://www.pestpatrol.com/PestInfo/p/p2p_networking.asp

I opanuj się-sciągasz wszystkimi możliwymi programami , wszystko naraz powłaczane i się dziwisz?. A ten Networking. To radzę na aut- sztraszny szpiegol

Normalnie nie panujesz nad tym. Włącz jeszce te e- mule -i ci muli! !!

Dziwne że nie załapałes jeszce czegoś - ale daje Ci jeszce pare dni i załapiesz.

Wywal wszystkie " ściągacze" i zostaw jeden . wejdz w “msconfig” i zbądne wywal.

Już nie wnikam zabardzo do czego używasz z kolesiami kompa…