Niespotykana sytuacja z grupą domową

Witam.

Chciałbym skonfigurować grupę domową, ponieważ kupiłem laptopa. Internet leci przez router do komputera przez kabelek, a laptop przez wifi. Na laptopie założyłem grupę domową, zapisałem hasło. Następnie przeszedłem do komputera stacjonarnego. Wchodzę w grupę domową a tam;

beztytuuraq.th.jpg

Rozwiązywanie problemów też nic nie wnosi, a nawet przy nim jest problem, ponieważ jest napisane, że czas systemowy różni się od lokalnego czasu standardowego, i problemu nie może naprawić.

W właściwościach “Mój Komputer” w zaawansowanych ustawieniach nazwy w obydwóch komputerach ustawiłem nazwę grupy roboczej “DOM”. Czy jest na to jakiś sposób?

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam! :slight_smile:

Na obu komputerach jest Windows 7? Jeśli nie, to o grupie domowej zapomnij i ustaw klasyczne udostępnianie plików i folderów w grupie roboczej. Jeśli oba kompy to Windows 7 a mimo to nie udaje się z grupą domową - patrz poprzednie zdanie :slight_smile:

Tu i tu windows 7. U kumpla to normalnie śmiga. Chodzi mi o udostępnianie plików i możliwość drukowania z laptopa przez drukarkę podłączoną do stacjonarnego.

tu nie trzeba grupy domowej wystarczy na komputerze udostępnić drukarkę a laptopie wyszukać drukarkę

Gleboczko ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.