Niespotykany problem z Neostrada TP

Witam mam następujący problem, byli u mnie panowie monterzy Z TPSA i podłaczyli mi wszystkie linie książkowo(i sprawdzili) ,a dalej ten sam modem u mnie w pokoju nie łapie nawet sychronizacji ,zaś na drugim wyjściu lini ,łapie i wcale nie traci synchronizacji śmiga z prędkością 1Mb aż miło(to na komputerze ze sprawnym win XP ) ,na moim kompie wszędzie działa beznadziejnie,rozłącza się i traci synchronizację wcześniej tego nie było,(ale mój system jest w rozsypce to nie ma co na niego patrzeć ale kurde w moim pokoju się łączy :slight_smile: dziwne ?).Mógłby mi to ktoś wyjaśnić ?

może zob format i zainstaluj nowy system a jak to nie pomoze to zadzwoń na 0 800 102 102 (bezpłatana infolinia neo tp) i oni powinni ci coś pomoc

Ja mam podobny ale inny problem. Otóż bardzo często jak włącze neo to po 1 minucie zaczyna migać mi dioda ADSL i nie ma połączenia. Dopiero po kilku próbach wszystko stabilizuje się.

Kolego Skyline GT-R 34 ,hehe ,to już nie chodzi o mój komputer mniejsza o niego można zawsze nową winde wgrać,ale o kompa mojego brata(którego system jest sprawny w 99%) ,dlaczego u niego na górze działa ,a u mnie na dole nawet się nie synchronizuje a modem ten sam ,panowie z TPSA twierdzą,że linia jest wporządku wszędzie dobry sygnał 22dB na ich modemie na moim no lapie te 15dB w porywach.A może coś zakłuca u mnie na dole w pokoju sygnał ,jakieś negatywne wibracje hehh, to czemu 2 tyg. temu tego nie było bo już tyle się głowie co to może być .POMOCY !!

Złączono Posta : 18.05.2007 (Pią) 22:44

Ok zamykam temat poradziłem sobie sam :problem leżał u podnórza Biosu i zasilania ,wywaliłem jeszcze karte sieciową bo kumpel kiedyś mówił ,że ona nie działa zbyt dobrze.Problem rozłaczania znikną ,ale dalej nie czaję dlaczego komp mojego brata u mnie w pokoju nie łąpie synchronizacji,może nie dane mu i już eheheh ok ważne ,że mój komp działa u mnie jak należy eheh .Ok Dzięki za zainteresowanie i pozdro to All : ,