Nietypowe podłączenie cyfrówki pod PC


(Stały_bywalec) #1

Witam. Niedawno stałem się posiadaczem Lumixa FZ8. Przyznam, że pomocni w wyborze aparatu byli forumowicze :smiley: Jeszcze raz dziękuję :slight_smile: I teraz mam takie pytanie. Czy jest mozliwe podłączenie cyfrowki pod komputer i z komputera sterować nią, tzn bawić się zoomem, robić zdjęcia itd. Wiem, że to nie jest kamera no ale może jednak jest jakis sposob by coś takiego zrobić :lol: Jeżeli chodzi o podłączenie to posiadam do aparatu kabel AV, USB, w laptopie karte TV Pinnacle PCTV Hybrid ExpressCard, model laptoppa to HP Pavilion dv6850ew. Więc czekam na propozycje i odpowiedzi 8)


(Maney691) #2

Niestety muszę Ciebie zmartwić... mam ten aparat od 8 miesięcy, poznałem go już na wylot i nie ma on niestety opcji sterowania z zewnątrz... choćbyś chciał to i tak nic nie wymyślisz, nie ma on takiego interfejsu.. ale fotki robi całkiem, całkiem... mała próbka nocnych fotek :slight_smile: http://nightshots.xorg.pl/


(Stały_bywalec) #3

No to szkoda. No ale z aparatu puki co jestem zadowolony. Zdjęcia w nocy też robi fajnie, napewno lepiej niż moj poprzednik :stuck_out_tongue: