NIETYPOWY problem z Mozillą (Mozilla nie chce się włączyć)

(Wasyli25) #1

Mozilla nie chce się włączyć.

Opis zdarzenia:

na pewnym forum byla jakas porada co zrobic zeby z megaupload nie miec limitów. wyglądało to tak:

"oto sposób obejścia:

Firefox:

• W pasku adresu wpisujemy about:config

• Prawym Dodaj ustawienie > Łańcuch (string)

• Tam wpisujemy: general.useragent.override

• W następnym oknie wpisujemy: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727; FDM; MEGAUPLOAD 1.0)

• Restart "

zrobiłem to, ale chyba coś schrzaniłem.

jak wlaczam mozille wyskakuje mi okienko:

ehhzu5.th.jpg

Cały czas to samo. Wielka szkoda, bo tam mialem zapisane hasła i sporo w zakladkach itd... Ściągnąłem najnowszą wersję (Firefox Setup 2.0.0.3) zainstalowałem (bez usuwania starej wersji) i o dziwo wszystko działało tak jak przedtem, no i zakładki były. Następnego dnia znowu z Mozillą jest to samo. Zainstalowałem Opere, i wystakuje te same okienko. Próbowałem odinstalować mozillę (tylko tą najnowszą) i zainstlować ją ponownie - bez rezultatów. Działa mi tylko Internet Explorer, który jak dla mnie jest bardzo niewygodny. Na koncie innych użytkowników mojego komputera oczywiście wszystko z Mozillą OK :slight_smile:

Nie chciałbym usuwać mozilli i instalować jej od początku (Czy strace wtedy zakładki itd?).

Bardzo proszę o pomoc

(system) #2

Poczytaj

(Wasyli25) #3

no dzięki, ale nie mogę korzystać z tamtych rozwiązań ponieważ Mozilla wcale nie chce się odpalić... po tym okienku nawet się nie odpala...