Nietypowy problem?

Mam dziwny problem z komputerem. Otóż nagle wpadł jakis wirus, nie wiem co to bylo, tak ze po wlaczeniu kompa dwa dni pozniej robil sie ciagle restart zanim pojawil sie pulpit. Zrobilem format i po wykonywaniu jakichs bardziej zlozonych operacji, typu instalacja programow, surfowanie po internecie, robi sie kompletna zwiecha i restart systemu. Potem pokazuje sie raport, w ktorym pisze ze “sterownik ekranu nie mogl dokonczyc operacji rysowania”. Nie wiem czy popsula sie karta graficzna ale napewno nie chodzi tutaj o koniecznosc instalacji jakichs sterownikow. Te zwiechy maja miejsce bardzo czesto i albo zawiesza sie obraz albo calkiem gasnie i pokazuje sie kontrolka monitora lub pojawia sie jakas mozaika kolorow. Uspokoily sie gdy pokombinowalem cos z suwakiem do przyspieszania sprzetowego.

Wrzuć logi z HiJack This i Silent Runners.

Podaj konfigurację sprzętową i zmierz temperatury.

Jaki masz zasilacz? (firma i moc)

Podaję bez logow gdyz niestety nie moge ich wkleic bo ciagle zwiesza. Straszny syf poniewaz w internecie wchodze wszedzie, ogladam filmy i zanim stanie mija troche czasu a tutaj nie mam szans skopiowac z notatnika.

zasilacz: APC - 250W

Celeron 1GHz

ATI Radeon 7000 64MB

dysk 40G

pamiec SDRAM 384MB DIMM

Ile aplikacji uruchamiasz jednocześnie ?

BTW.

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif