Nietypowy problem

Mam swieżo zainstalowany XP .Wszystko jest OK oprócz upieredliwego problemu z myszką. Kursor myszki działa nietypowo i na powierzchniach ekranu (w programach, gdzie występuje jednolite tło automatycznie wyskakuje w tle kursora mały kwadracik poliniowany w poprzek - przźroczysty, poza tym mysz działa b. dobrze). Bardzo mnie to wkurza , oczywiscie sprawdziłem ustawienia myszy, zmieniałem rodzaj kursora etc., spr.menadzer urządzeń , etc ) Posiadam mysz optyczną bezprzewodową - USB( działającą bez własnych driverów tzn działającą w oparciu o drivery systemowe), oczywiscie sprawdziłem na innej myszy przewodowej na PS2, przeskanowałem komputer kilkoma progsami na obecość wirusów i innego robactwa - system jest czysty.Zaznaczam ze na starym OS też XP wszystko funkcjonowało bez zarzutu

Sądze więc, że problem stwarzają owe sytemowe stery do myszki.

W jaki sposób mogę je odinstalować bezpiecznie i zainstalować na nowo, tak , aby sytem się nie powalił. Jak rozwiązać ten problem???

Pozdro dla wszystkich.

mw

A nie lepiej zainstalować stery od myszy, a nie bazować na systemowych ??

Podaj nam co to za mysz ??

Nie musisz nic odinstalowywać. Wystarczy jak zainstalujesz nowe sterowniki z nośnika jaki otrzymałeś przy zakupie, bądź te pobrane z neta :smiley: