Nieuczciwie zbanowane konto World of Warcraft

Witam :slight_smile:

W piątek zakupiłem WoW battlechest. Konto na battle.net już miałem. Tak więc wchodzę na nie, klikam Add Trial ( WoW ) a następnie wciskam Upgrade Account i wpisuję CD-KEY. Wszystko ładnie działa, aktualnie mam maga na 10 lvl. Wczoraj próbuje się zalogować, lecz wyskakuje okienko, w którym pisze, że moje konto zostało “closed”. Tylko teraz dlaczego ?! Jedyną rzeczą jaka kupiłem był wand i cloth od NPC’a ( no i spelle ). Nawet z nikim nie rozmawiałem. Grałem raptem 8 godzin i nie robiłem nic po za questami, więc za co mogłem dostać bana ? Problem w tym, że NIE DOSTAŁEM żadnego maila, nawet z informacją o banie, nie mówiąc już o wyjaśnieniu. Słyszałem, że z kontami trial upgrade’owanymi kartą kredytową są takie problemy, ale ja przecież wpisałem zwykły cd-key. Wysyłałem maila do Blizzarda poprzez formularz lecz na razie nie ma żadnej odpowiedzi. Ktoś miał już taki problem ? Jest jakaś szansę, że odzyskam konto i czy coś można jeszcze zrobić w tej sytuacji ? I czy skoro nie zrobiłem nic złego, to czy mogę się domagać przyczyny, z powodu której zbanowano mi konto ?

Sfrustrowany, pozdrawiam…

pawsin , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif