Nieudana aktualizacja

Mam problem ponieważ chciałem zaaktualizować Windowsa XP Pro autopatcherem jednak w połowie instalacji wyskoczył błąd ,moj problem polega na tym że pozmienialy sie niektore rzeczy i niektorych miejscach windows wyglada troche tak jak 98 co mam zrobic aby przywrocic dawny wyglad? :?

A w Wyglądzie(PPM na pulpit->Właściowości->Wygląd) nie masz wyboru wyglądu Windy?

Tyle że nie o to chodzi że jest przestawione na klasyczny windows (sprawdzalem nie jest)Tylko przy nazwie administratora nie ma ikonki a co za tym idzie nie mogę się dostac do menu uzytkownika :? Pozostaje mi tylko wejscie w ustawienia w panelu sterowania w konta uzytkonikow.

Gdy jeszcze np. wylaczam kompa to wyskakuja trzy propozycje a mi przestawilo na zamykanie z Windowsa 98 z rozwijana lista.

Czekam na pomoc. :frowning:

A przywracanie systemu?

Może jeszcze raz spróbuj tego autopatchera?

No dobra może sprobuje tego przywracania systemu tylko gdzie to mam włączyc zeby przywrocilo do okreslonego momentu bo jeszcze tego nie probowalem :frowning:

JAk włączysz przywracanie to powinno Ci pokazac tabelkę(kalendarz) i wybierz z niej datę z przed tej felernej aktualizacji.Dalej samo Cię poprowadzi :slight_smile:

Sprawdzilem w przywracaniu systemu jednak tam nie ma zadnej tabelki ani kalendarza wchodzilem tu: prawy przycisk myszy w moj komputer i zakladka przywracanie systemu :?

http://komputery.katalogi.pl/przywracanie_systemu_w_xp…-t9799.html

Dobra już se poszukałem tylko gdy włączam przywracanie systemu pokazuje się biała ramka i tyle :frowning:

Skoro nie moge przywrocic w zwyklym trybie to moze zadziala w awaryjnym ?Czy można przywracac trybie awaryjnym wogole?