Nieudane zabezpieczenie sieci po usunięciu połączenia

Witam. Chciałabym się dowiedzieć co jest nie tak z zabezpieczeniem mojej sieci. Parę dni temu przypadkowo skonfigurowałam nową sieć, która była niezabezpieczona więc usunęłam ją i wydawałoby się, że problem jest rozwiązany, ale kiedy łączyłam się z moją siecią przez inne komputery i telefon okazało się, że sieć jest niezabezpieczona (pomimo tego, że dodałam na nowo hasło i typ zabezpieczenia). I tu pojawia się moje pytanie, ponieważ Centrum sieci i udostępniana pokazuje, że sieć jest zabezpieczona, z kolei Połączenie sieci bezprzewodowej oraz wybór sieci w telefonie twierdzą, że nie jest zabezpieczona. Co jest tego powodem? Przeszukałam forum i wujka google, ale nie umiałam konkretnie nazwać tego, z czym mam do czynienia, więc jako tako rozwiązania nie znalazłam. Dołączam screen i bardzo proszę o oświecenie mnie w tej sprawie. Używam Win7. Pozdrawiam :slight_smile:

http://i48.tinypic.com/smaq93.png

Na pewno ustawiłaś na routerze / ap ustawienia zabezpieczeń ?

Na pewno, bo łączę się z siecią ‘pierwotną’, która miała zabezpieczenia…

jesse , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038