Nieustanny reset komputera. Co robić?

Siema . Mam taki problem . Złożyłem gdzieś z 2 tygodnie temu kompa całkiem dobrego . Zainstalowałem windowsa 7 było wszystko w porządku aż nagle załapałem wirusa i musiałem zrobić format . Wgrałem windowsa 7 Ultimate . Wszystko wróciło do normy . Grałem w gry itp . i nagle Reset . Myślałem ze to może jakiś wirus czy coś . Włączyłem kompa ,nawet nie doszedł do biosu i reset tak chyba z 3 razy . Po paru męczarniach komputer się uruchomił i normalnie funkcjonował ale znów wywalił mi reset . Nie wiem co się dzieje bo teraz to nawet nie chce mi się włączyć do panelu logowania . Cały czas resetuje mi sie po 5 sekundach . W biosie mam ustawiony tryb IDE i na tym mi resetuje jednak jak zmienię go na AHCI to komputer działa normalnie zacina się tylko przy tej ikonce windowsa ale to przez to ze komp nie był na tym trybie zainstalowany ponieważ nie chciałem ie bawić z tymi sterownikami . Proszę o pomoc co z tym zrobić . Mam myśl ze potrzebny jest kolejny format . Aha i jeszcze coś jak instalowałem oryginalne diablo 3 to wyłączyłem program i antywirusa (kaspersky) , może komp przez to złapał jakiegoś wirusa ?

A to mój komputer :

http://www.morele.ne…ry/info/lhDjZB/

Zamiast 4b ram , mam 8gb 2 kości po 4b firmy Goodram

Dodane 22.09.2012 (So) 21:39

Przed chwilą próbowałem uruchomić go ponownie . Reset wyskoczył mi 6 razy i pokazał się taki napis :

THe previous overlock settings have failed.System has benn restored to its default .

Skoro jest taka informacja jak podałeś to prawdopodobnie masz jakieś złe ustawienia w BIOS dotyczące mnożnika procesora, napięcia na nim, napięcia na pamięci. Posprawdzaj wszystko dokładnie, a jeśli nie dojdziesz do tego, które ustawienie jest zmienione to zresetuj BIOS i ustaw od nowa nie zmieniając ustawień, o których napisałem wyżej.

Robiłem juz reset biosa i dalej to samo . Jedyne co zmieniałem w biosie to własnie tryb dysku z " AHCI " na " IDE " i to wszystko .

Dodane 23.09.2012 (N) 18:11

I jak wie ktoś co z tym zrobić?