Nieusuwalne kanały RSS w "Operze"

Mam dylemat z przeglądarką Opera i zainstalowanymi tam kanałami RSS. Tydzień temu jakiś dowcipniś po skutecznym włamaniu do mojego komputera zdublował niektóre z kanałów tak, że wiadomości dublowały się. Po usunięciu dublera jeden pozostawał nieusuwalny i nie było możliwe jego aktualizowanie. Kanał był martwy. Usunąłem Operę z systemu wraz z wpisami w rejestrze ale dość nieudolnie. Po ponownym wgraniu do systemu tej przeglądarki powracały również i nieusuwalne kanały. Mam pytanie: jak usunąć skutecznie Operę tak aby po ponownym jej zainstalowaniu wgrywała się tak jak za piewszym podejściem. Oczywiście bez tych martwych kanałów.

Pozdrawiam.

Skasuj katalog z ustawieniami. standardowo C:/Doc & Set/User/Dane aplikacji/Opera

Witam!

Dziękuję za szybką odpowiedź. Pomimo otrzymanych wskazówek i usunięcia wszystkich wpisów i aplikacji “Opery” nieusuwalne kanały pozostały. Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale prawdopodobnie jest to kanał dla włamywacza. W ciągu 7 dni już czterokrotnie preinstalowałem WIndows XP na swoim komputerze. Co najgorsze to to, że za każdym razem muszę telefonicznie aktywować system. Jest to dla mnie wkurzające i upokarzające, że jestem bezsilny wobec tak perfidnego i pozbawionego jakichkolwiek uczuć włamywacza. Nic dodać nic ująć.

Pozdrawiam