Niewazny klucz xp home

wlasnie, jakby tu powiedziec, “skonczyl” mi sie klucz do mojego xp takze nie moge go aktywowac. mam plik aktywacyjny wpa.dbl z poprzedniej aktywacji, ale nie moge go wcale przywrocic, ani programem tweakxp pro ani przez tryb awaryjny. “zabiłem” denerwujący monit o aktywację ale to i tak nie rozwiązuje mojego problemu - system “skonczy sie” za 29 dni. Co gorsza - nie moge teraz pobierac aktualizacji. Pomoze ktos?

tzn. masz nielegalnego windowsa :roll: ??

Kup orginał 8)

kurde nastepni, no ja nie moge, poczytajcie sobie poprzednie posty !!

Po kilku aktywacjach z jednego klucza traci on ważność - poczytajcie sobie w necie o tym, a nie wyjezdzacie z oskarzeniami

To po co go aktywowałeś kilka razy…?? Albo komu go dałeś…??

http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support

bo nie mialem zrobionego obrazu partycji, a przywracanie pliku aktywacji nie pomaga, poza tym co to wnosi do tematu ??

Taki pewien jesteś?

Z tego wywnioskowałem i zadałem tamte pytania…

Nie jestem pewien, usiłuje ci pomóc, ale jak widać nic tu po mnie…

Dokładnie…

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta firmy M$ :wink:

Oni Ci pomogą :mrgreen:

Tzn? dostane nowy klucz znowu na pare lat? czy tylko na jednorazową aktywacje? Nie bedą mieli żadnych wątów? W sumie niedługo bede kupowal sobie nowy dysk wiec moze lepiej warto poczekac az kupie i wtedy dopiero zadzwonic…

Jaki Dr.Dxtro napisał? Aju to napisał…

Decyzja należy do Ciebie… :wink:

Jeśli będziesz kupował to się wstrzymaj, ale jak zrobisz to zależy od Ciebie :wink:

Nie mam pojęcia.

Ja do nich dzwoniłem bo miałem podobny objaw ponad rok temu i nie mieli żadnych pytań (poza jakimś kodem, chyba wyświetla się on w okienku aktywacji). Podali nowy, działający klucz i to wszystko.

yyy… nie wiem dlaczego tak jest, cytowałem aju :slight_smile:

I ile razy z niego aktywowałeś potem system? Na razie tylko raz?

tylko raz :smiley:

ok, dzieki

Temat wyczerpany.

Kłódeczka.