Niewidoczne foldery w niektorych programach

(DiamondBack) #1

Mam dwa foldery ktorych nie widac ani w Total Commanderze ani w emule. Katalogi widac w eksploratorze windows i innych programach :?

sa to dwa najwieksze foldery jeden ma ok 160GB drugi ok 10gb

jakies pomysly czemu ich nie widac :?

(Maniooo666) #2

Witam,

a jakieś nazwy mają?

Może masz ustawione w opcjach tych programów,

aby nie pokazywały plików ukrytych.

(Hashi) #3

Wiesz, jeśli chcesz dostać normalną i w miarę pomocną odpowiedź to pisz zawsze o co ci chodzi i dokładnie. Jaki to katalog, na którym dysku, nazwa, czy jest to katalog systemowym czy nie?

Pozdrawiam.

(DiamondBack) #4

Nie wazne na jakim dysku ... nawet gdy skopiuje caly katalog na inna partcje to i tak nie widzi katalogu

w emule nie widzi co za tym idzie nie moge go normalnie udostepnic

foldery sa normalne jak kazdy inny na tym dysku...oO chyba ze sprobuje przeniesc do innego katalogu...

juz po sprawie. Foldery pierwotnie znajdowaly sie w "Moich dokumentach" i mialy nazwe moja muzyka i moje filmy, widocznie jakis bezsensowne windowsowskie atrybuty przeszkadzaly. Porobilem osobne foldery poprzenosilem i cacy :slight_smile:

sory za moja dzisiejsza pisownie ale jestem lekko niedysponowany (zmeczony)

(Hashi) #5

Po wiem ci że z taką ilością danych, trudno jest komuś pomóc....

Po co wchodzisz na forum?

Akurat partycja Systemowa ma to do siebie, ze wiele plików jest nie wiedzocznych nawet po ustawieniu aby byly widoczne pliki ukryte....ale to już inna historia.

Możliwe że masz system plików NTFS i możesz mieć właczone nie udostępnianie plików i folderów. Wtedy musisz najechać na ten folder, nacisnąć prawym -> "właściwości" i u góry w kartach na koncu po prawej -> udostępnianie i zabezpieczenia...i udpstępnić folder

(DiamondBack) #6

Wiem wiem dzieki za pomoc :slight_smile:

wiedzialem ze nie ma potrzeby pisania wszystkiego gdyz musi byc to jakas blaha sprawa skoro tylko ta para programow jest "slepa"