Niewidoczne ikony na pulpicie

Tak jak w temacie zastanawiałem się nad niewidocznymi ikonami na pulpicie, a konkretniej nad takimi wkomponowanymi w tapetę. Taka ikona normalnie byłaby niewidoczna ale dopiero po najechaniu na nią by się pokazała (tylko ta na którą najedziemy). Czy jest jakiś taki program albo coś ?

Dodane 20.12.2009 (N) 1:26

http://www.jak-to-zrobic.pl/index.php/a … d/0/id/111 znalazłem coś takiego tylko że nie do końca chodzi mi o coś takiego. Bo tu po najechaniu też nic nie widać, a chodzi mi o to zeby po najechaniu normalnie pojawiała się ikonka…

Otóż takiej opcji nie ma. Przynajmniej w XP nie uświadczysz animowanych ikon. Ale możesz zrobić coś innego - mianowicie, możesz wykorzystać przeróżne doki. Przykładowo RocketDock:

http://rocketdock.com/

Pozdrawiam

Tak dla jasności (Jest to w podpisie) mam windows 7 :wink: więc xp mnie nie interesuje :wink:

Nie wiem czy to cyknie na Win7 ale na XP da się to spokojnie zrobić i wcale nie wymaga to instalacji jakichkolwiek progsów. Ja tak zrobiłem “Mój komputer” - jak chcesz mogę podesłać skrin z zaznaczoną ikoną i bez zaznaczenia - wtedy kompletnie jej nie widać :slight_smile: Tylko trzeba wiedzieć gdzie kliknąć :smiley: Ale efekt odnosi poprawny bo jak był gość od netu to było śmiesznie: Pulpit (nie ma ikony) no to menu start a tu menu klasyczne, i ta mina fachowca… Ahh bezcenne :smiley:

No ale jak to zrobić ?

Wysłane via PM :slight_smile:

A nie napisałem od razu bo jak sam napisałeś masz Win7 i XP Cię nie interesuję więc nie widziałem sensu robienia tego co Ci na PM posłałem po Twojej prośbie :slight_smile:

hiryu , Kolego przecież twój sposób jest dokładnie taki jak w pierwszym poście napisałem i umieściłem linka … :expressionless: