Niewidzi baterii

Witam. mam taki problem. mój laptop niewidzi baterii. wiem, że bateria jest dobra bo przekładałem z innego laptopa i moja bateria na tamtym chodzi a jego bateria na moim też niechodzi. Czy może to być problem związany z systemem? w menadzerze urządzeń widzi dwie baterie, odinstalowywałem i kombinowałem na wszystkie sposoby ale nie wykrywa bateri w opcjach zasilania. na laptopie niepali sie kontrolka od baterii, czyli tak jak by jej niebyło. co to może byc?

kristo21 , lapek na gwarancji?

Możliwe że to uszkodzenię sprzętowe.

kristo21 , od czego jest dział Hardware? Czytaj opisy działów, zanim założysz temat na forum. Przenoszę. BTW - nie widzi pisze się osobno. Popraw błędy.

Sprawdż to:

Panel sterowania / Opcje zasilania / Zaawansowane / zaznacz “Zawsze pokazuj ikonę na pasku zadań”.

W Viście klikasz na pasek zadań prawym klawiszem, wybierasz właściwości i zakładkę “Notification area” (Obszar powiadamiania). Zaznaczasz w polu “ikony systemowe” pole obok “power” (moc lub bateria).

Dzięki za przeniesienie tematu do odpowiedniego działu. niestety niedziala mi ta bateria. ma ktoś inne propozycje?