Niewidzialny toolbar?

Mam problem, moja kobieta sciągała wczoraj jakieś obrazki czy muzyke, i oczywiście jako że jest prymitywna zainstalowała jakiś toolbar i jednoczesnie taką wyszukiwarke (qone jakieś niemieckie). -tradycja. problem z tym że nie ma go na liście programów do usunięcia ani nie moge go znalezc gdziekolwiek bym nie szukał!. (tak przeszukałem dokumenty, windows i gdzie tylko wiedziałem)  Może jest sposób by zobaczyć ostatnie zainstalowane elementy/programy ale nie w panel sterowania/dodaj usuń programy. bo nie ma go tam.  Mam windows Xp 2002 service pack 3. z góry dziękuje

Polecam jv16 PowerTools oraz CCleaner, zresztą popróbuj z różnymi programami tego typu, jest ich dużo. Jeśli się nie uda wejdź w program files i w wyszukiwarce folderowej, z prawej, na górze wpisz nazwę tego programu, jak znajdziesz folder z jego plikami poszukaj w nim uninstall - powinno rozwiązać sprawę, jeśli wszystkie opcje zawiodą możesz po prostu usunąć cały folder, potem opróżnić kosz, a wtedy wyczyścić rejestr - CCleaner jest jak najbardziej odpowiedni.

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Szukaj i później Usuń.

Polecam z całego serca AdwCleaner usunie wszystkie śmieci z przeglądarek. 

Gdyby to nie dało rady proponuje Hitmana Pro.