Niewybaczalna praca komputera


(Onczylija) #1

Cześć, prosiłbym Was o rzucenie okiem na logi z Combofixa i OTLa. Otóż mam problemy z pracą komputera. Objawiają się one np. tym, że:

1) szybko rośnie temperatura wewnątrz komputera (często powyżej 55*) i zapala mi się alarm przekroczenia tejże granicy. Wcześniej takiego problemu w ogóle nie miałem. Zaznaczę, że nie gram w żadne gry. Ot po prostu zwykle używam komputera.

2) prawdopodobnie przez wysoką temperaturę wewnątrz obudowy żałośnie wolno chodzi mi komputer. Mam dobry sprzęt, więc nie jest to wina "niewydolności" czy "nadprodukcji" konkretnych części.

3) czasem komputer się zacina na chwilę, ale to jest chyba spowodowane powyższymi problemami.

Oczywiście za taki stan rzeczy może być odpowiedzialny wirus, ale ESET Antywirus i Malwarebytes nic nie wykazały. Oto skany z:

Combofixa:

http://wklejto.pl/56985

OTLa:

http://www.wklejto.pl/56986

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

.


(Bartek Pyszczek) #2

proponuje otworzyć obudowę zdjąć wiatrak z radiatora od procka przedmuchać sprężonym powietrzem lub dobrze odkurzyć odkurzaczem :slight_smile:


(Onczylija) #3

trafna uwaga, nie pomyślałem w sumie o tym. Jakiś czas temu owszem sprawdzałem stan "zanieczyszczenia" wewnątrz komputera i było ok, ale teraz... no nie przyszło mi to do głowy. Dzięki.

A poza tym logi ktoś sprawdzi? 8)

.